Головна » Перші кадри 2 сезону The Last of Us (“Останні з нас”) насторожують

Перші кадри 2 сезону The Last of Us (“Останні з нас”) насторожують

Перші кадри 2 сезону The Last of Us (Фото: google)
Перші кадри 2 сезону The Last of Us (Фото: google)

Зараз тривають зйомки другого сезону The Last of Us, але це не завадило HBO представити дебютні кадри.

Читайте також: Рейтингові серіали, які можна подивитися за один день

З моменту закінчення першого сезону “Останні з нас” глядачі з нетерпінням чекали, як виглядатимуть важливі моменти The Last of Us Part II в екранізації. Звичайно, це стосується і появи героїв та звісно і акторів, серед яких Еббі (Кейтлін Дівер) і Дін (Ізабела Мерсед).

Хоча нові персонажі ще не розкриті, у нас є перший офіційний погляд на Джоела (Педро Паскаль) та Еллі (Белла Рамзі). Перші кадри 2 сезону The Last of Us ви можете побачити нижче:

Як помітили деякі шанувальники оригіналу, дивно, що головна героїня мало чим відрізняється від першого сезону, хоча і зазнала значних змін в іграх. Можливо, авторам варто було взяти когось іншого на роль Еллі для сиквела.

Також згідно наявної інформації від інсайдера Деніела Ріхтмана (відомий як DanielRPK) відомо, що Джоел був головним героєм оригінальної відеогри The Last of Us, сиквел же буде зосереджений на Еллі та Еббі.

Очікується, що прем’єра другого сезону The Last of Us відбудеться на телеканалі Max на початку 2025 року. Точна дата релізу поки не повідомляється.

Прокрутити вгору