Головна » Дата виходу 2-го сезону The Last of Us була оголошена інсайдером

Дата виходу 2-го сезону The Last of Us була оголошена інсайдером

Дата виходу 2-го сезону The Last of Us
Відома дата виходу 2-го сезону The Last of Us

Перший сезон The Last of Us мав великий успіх, і глядачі з нетерпінням чекали другого сезону.

Поки триває виробництво нового сезону, HBO мовчить про вікно релізу. Однак інсайдер Деніел Ріхтман (відомий як DanielRPK) стверджує, що прем’єра наступного сезону відбудеться приблизно через рік і вийде в ефір або в березні, або в квітні 2025 року.

Незважаючи на те, що в минулому Ріхтман зарекомендував себе як надійне джерело, інформацію слід сприймати як чутки. Тим більше, що за рік багато що може змінитися.

Ріхтман також згадав, що Педро Паскаль завершив зйомки другого сезону The Last of Us. Це може означати, що новий сезон шоу буде уважно стежити за The Last of Part 2, і роль Джоела в історії швидко закінчиться.

Персонаж не часто з’являється в The Last of Us Part II, тому цілком можливо, що Паскаль зміг зняти всі сцени за короткий проміжок часу. Паскаль ухильно говорить про те, як все зміниться в адаптації, але, можливо, він просто намагається заплутати людей.

Хоча Джоел був головним героєм оригінальної відеогри The Last of Us, сиквел зосереджений на Еллі та Еббі.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутка до верху