Головна » «Людина-павук: Через всесвіт 3» що відомо про сюжет: приготуйтеся плакати

«Людина-павук: Через всесвіт 3» що відомо про сюжет: приготуйтеся плакати

«Людина-павук: Через всесвіт 3» що відомо про сюжет
«Людина-павук: Через всесвіт 3» що відомо про сюжет

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse знаходиться в активній розробці, але ми давно мало чули про триквел. Тепер одна із зірок франшизи дражнить події фільму.

Брайан Тайрі Генрі взяв участь у прем’єрі фільму «Ґодзілла і Конг: Нова імперія», коли натякнув, що чекає на Майлза Моралеса та його сім’ю. Гравець Джефферсона Девіс розповів про те, як просувалася робота і про емоції, пов’язані з поверненням молодої Людини-павука.

Судячи з усього, фанатам варто підготуватися до удару по животу, коли «Людина-павук: За межами Всесвіту» вийде в кінотеатри. На це актор натякнув у розмові з Deadline:

Фільм у розробці, він побачить світ. Цей проект, безумовно, в роботі, і він ще більш епічний, ніж попередній. Ви знаєте, як ми це робимо.

Інтерв’юер запитав про коментарі Філа Лорда та Крістофера Міллера щодо емоційних ставок у триквелі «Людина-павук: Через всесвіт». Актор погодився:

Ну що ж, приготуйте носові хустинки. Ось чого вони хочуть.

Ні для кого не секрет, що у франшизі Into the Spider-Verse є секретна зброя. Це сім’я Майлза Моралеса і те, наскільки близькі герої.

Якщо ви просто не можете насититися Людиною-павуком, Майлз Моралес повертається цього тижня. “The Spider Within: A Story Across the Spider-Verse” вийде безпосередньо на YouTube.

«Людина-павук: Через всесвіт 3» очікується не раніше 2025 року. Точна дата релізу поки не повідомляється.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутити вгору