Головна » Дата виходу фільму “Бетмен 2” відома, як і акторський склад

Дата виходу фільму “Бетмен 2” відома, як і акторський склад

Дата виходу фільму "Бетмен 2"
Дата виходу фільму “Бетмен 2” стала відомою

Фільм “Бетмен: Частина II” з Робертом Паттінсоном у головній ролі тепер має приблизну дату початку зйомок після річної затримки.

За словами видання інсайдер Джеффа Снейдера, виробництво сиквела “Бетмена” режисера Метта Рівза розпочнеться у квітні 2025 року, а нові актори будуть оголошені цієї осені. Раніше повідомлялося, що зйомки розпочнуться в листопаді 2023 року, але їх перенесли на березень 2024 року через страйк сценаристів минулого літа. Однак Warner Bros. перенесла вихід “Бетмена 2” з 3 жовтня 2025 року на 2 жовтня 2026 року, що перенесло виробництво на наступний рік.

Рівз, який є співавтором сценарію продовження «Бетмена», який зібрав у прокаті 772 мільйони доларів, оголосив на CinemaCon у 2022 році, що «вся команда поверне глядачів до Готема». Неясно, чи включає це лиходіїв Темного лицаря Пінгвіна (Колін Фаррелл), Загадника (Пол Дано), Жінку-кішку (Зої Кравіц) і Джокера (Баррі Кеоган).

Подробиці сюжету тримаються в таємниці, але, за чутками, Хаш, Клейфейс і Харві Дент/Дволикий з’являться в наступному фільмі. Нещодавно з’явилася інформація, що на роль Дента претендує Бойд Холдбрук (“Наркос“, “Логан“). Решта касти, схоже, стане відомою лише наприкінці року.

Наприкінці року також вийде серіал «Пінгвін», прем’єра якого відбудеться на сервісі «Макс». Проект закладе основу для продовження “Бетмена“, а нещодавно вийшов новий трейлер.

«Бетмен: Частина II» вийде в кінотеатрах 2 жовтня 2026 року.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору