Головна » “Топ Ган 3”: сюжет фільму готовий і він сподобався Тому Крузу

“Топ Ган 3”: сюжет фільму готовий і він сподобався Тому Крузу

"Топ Ган 3": сюжет фільму готовий
“Топ Ган 3”: сюжет фільму готовий

Після величезного успіху «Топ Ган: Меверік» у 2022 році можна з упевненістю припустити, що нам не доведеться чекати ще 36 років, щоб отримати продовження.

ом Круз повернеться для зйомок третьої частини «Топ Ган» в якийсь момент в недалекому майбутньому, хоча у нього в планах ще кілька проектів. Однак продюсер Джеррі Брукхаймер впевнений, що творча команда придумала щось хороше для триквела.

В інтерв’ю Screen Rant Брукхаймера запитали про статус Top Gun 3, який знаходиться в розробці в Paramount. Легендарний продюсер підтвердив, що Круз і режисер Джозеф Косінскі зустрілися і домовилися про сюжет, який їм подобається. Залишається лише питання, коли бойовик піде у виробництво.

Том Круз повернеться. Том чудовий. Ми проводили з ним час. У нас є історія. У Джо Косінскі була чудова ідея для цього, і він (Круз) сказав: «Мені це дуже подобається», тому ми працюємо над фільмом. Але ніколи не знаєш, коли почнуться зйомки, тому що Том дуже зайнятий. Зараз він знімає фільм «Місія нездійсненна» і має ще один фільм після нього. Сподіваюся, ми отримаємо сценарій, який йому сподобається, і знову повернемося в повітря.

Очевидно, що питання часу є найважливішим, на чому нам також наголосив Брукхаймер під час інтерв’ю. Також у продюсера є плани щодо перезапуску “Піратів Карибського моря“, зйомки якого можуть розпочатися ще до “Топ Ган 3“.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору