Головна » Перше фото фільму “Розплата 2” з Беном Аффлеком у головній ролі

Перше фото фільму “Розплата 2” з Беном Аффлеком у головній ролі

Перше фото фільму "Розплата 2"
Перше фото фільму “Розплата 2”

Сиквел бойовика 2016 року «Розплата» офіційно на підході. Amazon Studios і продюсерська компанія Бена Аффлека Artists Equity поділилися першим закулісним поглядом на сиквел.

Виробництво вже розпочалося, тож ми отримали фото зі знімального майданчикаРежисером «Розплати 2» знову став Гевін О’Коннор. Аффлек, Дж.К. Сіммонс, Джон Бернтал і Синтія Аддай-Робінсон.

Перше фото фільму “Розплата 2”

Пригоди починаються зараз… перший день великої роботи над Reckoning 2.

Коли невідомі вбивці вбивають колишнього боса, агент казначейства Мерібет Медіна (Аддай-Робінсон) змушена зв’язатися з Крістіаном Вольфом (Аффлек), щоб розкрити вбивство. За допомогою свого відстороненого, але дуже смертоносного брата Брекса (Бертал) Кріс використовує блискучий розум і незаконні методи, щоб скласти пазл. Наближаючись до істини, тріо привертає увагу одних із найбезжальніших убивць у світі.

Перший фільм “Розплата” вийшов на піку популярності Аффлека, який зіграв Брюса Вейна/Бетмена в кінематографічному всесвіті DC. Аффлек більше не зніматиметься у фільмах коміксів DC, попередньо натякнувши, що взагалі відійде від франшиз.

Прем’єра сиквела “Розплати” очікується у 2025 році. Крім того, бойовик спочатку вийде в кінотеатрах, після чого буде доступний за підпискою Amazon Prime.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутка до верху