Головна » Підтверджено закінчення серіалу “Проблема трьох тіл” від творців “Гри престолів”

Підтверджено закінчення серіалу “Проблема трьох тіл” від творців “Гри престолів”

Підтверджено закінчення серіалу "Проблема трьох тіл" (Фото: google)
Підтверджено закінчення серіалу “Проблема трьох тіл” (Фото: google)

Серіал “Проблема трьох тіл дебютував на Netflix на початку цього року, а перший сезон був заснований на першій книзі трилогії Лю Цисіня “Спогади про минуле Землі”. Сезон закінчився деякими питаннями без відповідей, тому глядачі відчули полегшення, коли Netflix продовжив шоу на другий сезон.

Читайте також: Найкращі серіали березня 2024 року, які варто подивитися

Новина про продовження збентежила деяких шанувальників оригіналу, коли стрімінговий сервіс оголосив, що «доведе цю епічну історію до запаморочливого фіналу». Виявляється, другий сезон не стане останнім для серіалу. На панелі в рамках FYC було підтверджено, що науково-фантастичний проект отримає третій сезон, який стане останнім.

Враховуючи, що книги Сіссіна – це трилогія, логічно, що екранізація Netflix триватиме три сезони. Наступні сезони будуть засновані на книгах «Темний ліс» і «Вічне життя смерті».

Підтверджено закінчення серіалу “Проблема трьох тіл” (Фото: google)

«Ми в захваті від того, що змогли розповісти цю історію до її епічного фіналу», — сказав творець Девід Беніофф у заяві, Д. Б. Вайс і Олександр Ву сказали у спільній заяві, коли шоу було продовжено на другий сезон. «З тих пір, як ми прочитали останню сторінку чудової трилогії Цисінь Лю, ми сподівалися, що зможемо перенести глядачів на край Всесвіту. Поїхали!»

«Проблема трьох тіл» розповідає про групу вчених і агентів розвідки, які розробляють плани, щоб зупинити інопланетян (трисолярійців), які, як очікується, висадяться на Землю через 400 років. У серії книг «Цисін» інопланетяни ніколи не показані і не описані повністю. За словами авторів адаптації, вони можуть показати їх у майбутніх сезонах.

Прем’єра другого сезону очікується не раніше кінця 2025 року.

Прокрутка до верху