Головна » Cеріал “Проблема трьох тіл”: Чи буде продовження на 2 сезон?

Cеріал “Проблема трьох тіл”: Чи буде продовження на 2 сезон?

Cеріал "Проблема трьох тіл" (Фото: google)
Cеріал “Проблема трьох тіл” (Фото: google)

Стримінговий сервіс Netflix оголосив про продовження науково-фантастичного серіалу “Проблема трьох тіл” (3 Body Problem) на другий сезон.

Читайте також: Фільм “Любов брехня та кровопролиття”: Кінематографічний шедевр з Крістен Стюарт

Це оголошення з’явилося майже через два місяці після виходу першого сезону, коли багато фанатів вже втратили надію на продовження історії. На офіційній сторінці Netflix в Instagram зазначили: “Серіал ‘Проблема трьох тіл’ був продовжений. Netflix доведе цю епічну історію до запаморочливого завершення.”

Про серіал “Проблема трьох тіл”

Перший сезон науково-фантастичного серіалу “Проблема трьох тіл” вийшов на Netflix 21 березня 2024 року, і всі вісім епізодів були доступні одночасно. Серіал створили лауреати премії Emmy Девід Беніофф і Ді Бі Вайсс, відомі за шоу “Гра престолів”, та номінант на Emmy Олександр Ву, який працював над серіалом “Справжня кров”.

Cеріал “Проблема трьох тіл”: Сюжет

Події серіалу засновані на трилогії “Пам’ять про минуле Землі” китайського письменника-фантаста Лю Цисіня. Сюжет обертається навколо групи вчених, які намагаються запобігти знищенню людства через фатальне рішення молодої жінки-науковця в Китаї 1960-х років. Хоча серіал багато в чому слідує сюжету книги, деякі персонажі та події були змінені.

Трейлер

Перший сезон

Перший сезон охоплював події першого тому трилогії під назвою “Завдання трьох тіл” (2006). У серіалу ще два томи – “Темний ліс” (2008) і “Вічне життя Смерті” (2010). Чи буде другий сезон охоплювати тільки другий том або обидва, поки невідомо.

Акторський склад

Головні ролі в першому сезоні виконали:

  • Бенедикт Вонг (“Доктор Стрендж”, “Марсіанин”, “Прометей”)
  • Ейса Гонсалес (“Форсаж: Гоббс і Шоу”, “Аферистка”, “Годзілла проти Конга”)
  • Джован Адепо (“Оверлорд”, “Вавилон”, “Мізантроп”)
  • Джон Бредлі (“Гра престолів”, “Падіння Місяця”, “Вийду за тебе”)
  • Ліам Каннінгем (“Гра престолів”, “Ірландець”)
  • Джонатан Прайс (“Завтра не помре ніколи”, франшиза “Пірати Карибського моря”, серіали “Гра престолів”, “Корона”)
  • Розалінд Чао (“Мулан”)
  • Алекс Шарп (“Суд над Чиказькою сімкою”, “Відчайдушні шахрайки”)
  • Бен Шнетцер (“Warcraft: Початок”, “Гордість”)

Оцінки серіалу

На цей момент оцінка серіалу на IMDb складає 7,5 з 10 балів. На Rotten Tomatoes серіал отримав 79% схвалення від критиків і 78% від глядачів. На Metacritic кіноексперти оцінили його у 70 зі 100 балів, а широка аудиторія – у 6,1 з 10 балів, що відповідає характеристиці “в цілому позитивні відгуки”.

Прокрутка до верху