Головна » PS Vita 2 все ж таки вийде: інсайдер злив нову консоль PlayStation

PS Vita 2 все ж таки вийде: інсайдер злив нову консоль PlayStation

PS Vita 2
Можливий дизайн PS Vita 2

Якщо ви думали, що Sony обмежиться неоднозначним гаджетом під назвою PlayStation Portal, то це не так. Як з’ясувалося, вони активно працюють над новою портативною консоллю, яка могла б скласти конкуренцію Steam Deck і майбутньому Switch 2.

Після виходу PlayStation Portal чутки про портативність трохи вщухли, і всі вирішили, що раніше стосувалися саме цього пристрою. PS Portal представив цікаве, але спірне рішення – пристрій для віддаленої трансляції ігор з PlayStation 5. Гаджет добре продається, за словами Sony, але багато геймерів очікували чогось більшого – повноцінної портативної консолі, здатної запускати ігри автономно. І, схоже, їхні очікування можуть справдитися.

Новина про нову портативну консоль надійшла від відомого в ігровій індустрії блогера Moore’s Law Is Dead. Раніше він оприлюднив точну специфікацію PlayStation 5 Pro, що також додає правдоподібності його словам. За його словами, наступний портативний пристрій Sony підтримуватиме ігри від PlayStation 4 і матиме спеціальні версії ігор від PlayStation 5, але на старті ексклюзиви для нього не виходитимуть.

Хоча офіційних заяв від Sony поки що не було, на основі наявної інформації можна зробити кілька припущень:

  1. Підтримка всіх ігор для PlayStation 4 та адаптованих версій ігор для PlayStation 5 дозволить користувачам насолоджуватися улюбленими іграми в портативному форматі.
  2. З огляду на успіх Steam Deck і очікування від нового Switch, можна припустити, що Sony спробує запропонувати потужне залізо. Ймовірно, це буде сучасний процесор і графічний чіп.
  3. На додаток до ігрових можливостей, нова консоль, ймовірно, запропонує мультимедійні функції, такі як перегляд відео та прослуховування музики, щоб конкурувати з аналогічними пристроями на ринку.

Sony, маючи багатий досвід в ігровій індустрії та широку базу шанувальників, має всі можливості для успішного повернення до портативних ігор. Залишається тільки дочекатися офіційного анонсу.

Також читайте: Відмінності між звичайною PS5 та PlayStation 5 Pro

Прокрутка до верху