Головна » Фільм “Любов брехня та кровопролиття”: Кінематографічний шедевр з Крістен Стюарт

Фільм “Любов брехня та кровопролиття”: Кінематографічний шедевр з Крістен Стюарт

Фільм "Любов брехня та кровопролиття" (Фото: google)
Фільм “Любов брехня та кровопролиття” (Фото: google)

Фільм “Любов брехня та кровопролиття”, який вже через тиждень вийде в Україні, став найвище оціненим в фільмографії знаменитої акторки Крістен Стюарт на платформі Rotten Tomatoes.

Читайте також: “Проблема трьох тіл” – Новий Мінісеріал на Netflix

Рейтинг кримінального екшн-трилера “Любов, брехня та кровопролиття” на агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes сягнув 93%. Цей фільм від студії A24 встановив рекорд серед усіх інших фільмів з участю Крістен Стюарт, які були оцінені на цій платформі. Найближчі до цього рейтингу фільми акторки – “Декілька жінок” (2016) з 92% та “Зільс-Марія” (2014) з 91% позитивних відгуків.

Сюжет

У стрічці “Любов, брехня та кровопролиття” Крістен Стюарт грає роль менеджерки тренажерного залу, яка утримується від суспільства. Вона незабаром зустрічає амбітну бодібілдерку, і разом вони відправляються в небезпечну пригоду, що повністю змінює їхні життя.

Офіційний трейлер

Фільм був випущений в домашньому прокаті в США рівно місяць тому, 8 березня. Більшість оглядів, які враховує Rotten Tomatoes, були опубліковані протягом цього періоду. Частка оглядів також з’явилася після світової прем’єри фільму на кінофестивалі “Санденс” у січні та на Берлінале в лютому.

Оцінки кінокритиків

Високий рівень акторської майстерності Крістен Стюарт відзначають кінокритики різних видань. Los Angeles Times називає Стюарт “феноменальною”, а The New York Times пише, що вона “надає героїні трепетну енергію, яка вібрує в кожному її погляді, жесті та кивку головою”. Entertainment Weekly вважає акторку “пульсуючим серцем цієї брутальної та кривавої подорожі”, а Observer описує фільм як “ковток свіжого бадьорого повітря”, в якому Стюарт “захоплює своєю присутністю”.

Фільм також отримав високі оцінки на IMDb, де йому було виставлено 7,3 з 10. Це привело його до трійки найкращих повнометражних фільмів із Крістен Стюарт у її фільмографії, поступившись лише фільмам “Тепер я йду в далеку далечінь” (2007) з 8,1 та “Все ще Еліс” (2014) з 7,5.

Українська прем’єра фільму “Любов, брехня та кровопролиття” відбудеться 17 квітня в кінотеатрі “Оскар” у ТРЦ Gulliver у Києві. В кінотеатрах стрічка з’явиться вже 18 квітня.

Прокрутити вгору