Головна » Фільм «Сонік 3 у кіно» нагадує кросовер Marvel «Месники: Завершення»

Фільм «Сонік 3 у кіно» нагадує кросовер Marvel «Месники: Завершення»

Фільм «Сонік 3 у кіно» (Фото: google)
Фільм «Сонік 3 у кіно» (Фото: google)

Франшиза Сонік, заснована на популярному персонажі відеоігор, останніми роками отримала нове життя завдяки успішному запуску кінематографічного всесвіту.

Читайте також: Огляд фільму «Арґайл» / Argylle

З моменту свого дебюту на великому екрані франшиза завоювала серця багатьох глядачів, і, судячи зі слів продюсера Тобі Ашера в розмові з журналом Paste Magazine, попереду нас чекають ще більш захоплюючі та масштабні пригоди.

З перших кроків у створенні фільмів про Соніка було зрозуміло, що команда зацікавлена не лише в поверхневих розвагах, а й у розкритті багатого всесвіту персонажа. Згідно з останніми заявами Ашера, ми можемо очікувати, що цей всесвіт розшириться та досягне нових висот у наступних частинах франшизи.

Одним із ключових моментів, виділених Ешером, є можливість використання телевізійного формату для глибшого вивчення другорядних персонажів. Наприклад таких, як Наклз. Це дозволяє творцям повністю розкрити мотиви персонажів, а також внести нові аспекти в кінематографічну всесвіт.

У своїх коментарях Тобі Ашер також зазначив, що мета – вийти на рівень фільмів про Месників за ступенем великих і захоплюючих історій. Зазначається, що майбутня Sonic 3 the Movie стане першою подібною подією.

Телебачення дало нам можливість краще розглянути другорядних персонажів, включаючи Наклза. Тепер ми виходимо на рівень «Месників» у плані великих і захоплюючих історій з великою кількістю персонажів.

Команда за лаштунками франшизи серйозно ставиться до своєї справи і прагне створювати не просто фільми, а цілі кінематографічні події, які порадують звичайних глядачів і відданих фанатів. Хоча точні подробиці майбутніх проектів залишаються оповиті таємницею, ясно одне: попереду на вас чекають неймовірні пригоди.

Фільм «Сонік 3 у кіно» вийде в кінотеатрах наприкінці грудня 2024 року.

Прокрутити вгору