Головна » Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4: Аксель Фолі можна подивитися. З’явилися рецензії на фільм

Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4: Аксель Фолі можна подивитися. З’явилися рецензії на фільм

Вийшов Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4

Прем’єра фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі” (він же “Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4”) відбулася на Netflix, а перші рецензії почали з’являтися за кілька годин до цього.

На момент написання цієї статті проект отримав 70% позитивних відгуків від преси на агрегаторі Rotten Tomatoes, причому більшість відгуків були неоднозначними. У той час як багато хто хвалить сиквел за те, що він кращий за «Поліцейського з Беверлі-Хіллз 3», інші нарікають, що в ньому немає особливої необхідності.

Нижче ви можете ознайомитися з уривками з відгуків.

Лупер – 8/10

Це смішний, гостросюжетний фільм, і в ньому є душа. Едді Мерфі вкотре доводить, що він все ще може це зробити. Чого ще бажати?

Всього фільму – 6/10

Можливо, ви не отримаєте повного Акселя хе-хе-хе, але ви будете весь час посміхатися і хихикати.

Geek Vibes Nation – 4/10

Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі доводить, що додому знову не повернешся, особливо вчетверте. Екшн-сцени здаються вичерпаними, жарти Едді Мерфі застаріли, а сюжет настільки передбачуваний, що виключає будь-яку інтригу.

Аксель Фолі повертається: сюжет 4 частини

До акторського складу фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі“, звичайно ж, входить Едді Мерфі, який вперше за тридцять років повернувся до ролі. До нього приєдналися Джозеф Гордон-Левітт, Тейлор Пейдж і Кевін Бейкон. Синопсис наведено нижче:

Аксель Фолі повертається в Беверлі-Хіллз після смерті старого друга, щоб розслідувати корупцію в поліцейському управлінні. Після того, як життю його дочки загрожує небезпека, вона (Пейдж) і Фолі об’єднуються з новим партнером (Гордон-Левітт) і старими друзями Біллі Роузвудом (суддя Рейнхолд) і Джоном Таггартом (Джон Ештон), щоб розкрити змову.

Раніше Мерфі заявив, що сценарій фільму “Поліцейський з Беверлі-Хіллз 5” вже в роботі. Також актор розповів про вихід мультфільму “Шрек 5“.

«Поліцейський з Беверлі-Хіллз: Аксель Фолі» доступний для перегляду всім передплатникам Netflix з 3 липня 2024 року.

Прокрутка до верху