Головна » Проблеми сюжету «Крику 7»: що не так зі стрибком у часі

Проблеми сюжету «Крику 7»: що не так зі стрибком у часі

Які проблеми сюжету «Крику 7»

Нові чутки про сюжет «Крику 7» дражнять стрибок у часі, але якщо це правда, це руйнує повернення Сідні Прескотта (Нів Кемпбелл) і зробить відсутність Сема (Мелісса Баррера) і Тари (Дженна Ортега) ще гірше.

Франшиза «Крик» вхопилася за поточну тенденцію перезапусків жахів і застарілих сиквелів, щоб повернутися, і вона почалася з правильної ноги з «Крику» (2022). П’ятий «Крик» об’єднав головних героїв перших чотирьох фільмів — Сідні, Гейла (Кортні Кокс) і Дьюї (Девід Аркетт) — і представив нове покоління персонажів.

Сестри Сем і Тара Карпентер стали новими останніми дівчатами «Крику» і очолили «Крик 6» разом зі своїми друзями та товаришами, які пережили їхню зустріч із Примарним обличчям, Мінді (Жасмін Савой Браун) та Чадом Мікс-Мартіном (Мейсон Гудінг). На жаль, Сем і Тара не повернуться, щоб завершити трилогію перезапуску «Крику», оскільки Мелісса Баррера була звільнена з «Крику 7», а Дженна Ортега пішла. Після відходу режисера Крістофера Лендона з проекту, «Крик 7» повертається до дії з Кевіном Вільямсоном у ролі режисера та Кемпбеллом у ролі Сідні, але всі ознаки свідчать про те, що її повернення буде зіпсоване стрибком у часі, який також погіршить відсутність Сема та Тари.

Передбачуваний стрибок у часі «Крику 7» робить повернення Сідні ще гіршим

Сідні Прескотт – головна фінальна дівчина «Крику», яка зіткнулася майже з усіма Примарними обличчями за всю історію саги. Сідней був головною мішенню в перших вбивствах у Вудсборо і залишався таким до перезапуску трилогії. Як обговорювалося вище, Сідні повернулася у фільмі «Крик» (2022). Але вона не була метою вбивць, які, у свою чергу, націлилися на Сема. Кемпбелл не повернулася в «Крику 6» через розбіжності з приводу зарплати, але фільм все одно дав їй кінцівку, якої вона так потребувала. У фільмі «Крик» (2022) з’ясувалося, що Сідні одружена і має дітей, а в «Крику 6» було підтверджено, що її чоловіком є Марк Кінкейд (Патрік Демпсі) з «Крику 3».

Під час подій «Крику 6» Сідні, Марк та їхні діти переїхали в безпечне місце. А Гейл і Сем погодилися, що вона заслуговує на щастя. Тепер спокій Сідні буде порушений у «Крику 7». І хоча офіційні подробиці сюжету залишаються невідомими, нові чутки припускають, що він включатиме стрибок у часі. За словами Деніела Ріхтмана, у «Крику 7» відбудеться великий стрибок у часі. Тому діти Сідні та Марка зможуть зіграти свою роль у ньому, і це пов’язано з попереднім інсайдерським повідомленням про те, що нове «Примарне обличчя» буде націлене на сім’ю Сідні. «Вони шукають акторів для двох дітей Сіда. Схоже, що фільм буде присвячений сім’ї Сіда, оскільки всі четверо (вона, її чоловік і двоє дітей) вказані як головні герої».

Повернення Сідні в «Крику 7», хоча і захоплююче після її відсутності в «Крику 6», не зовсім хороше. Оскільки вона вже отримала свій щасливий кінець, на який вона заслужила після багатьох років мук. Якщо стрибок у часі з включенням в історію дітей Сідні і Марка правда, то це тільки погіршує її повернення. Адже в небезпеці не тільки вона, але і Марк і їх діти. І, судячи з послужного списку саги, не всі з них можуть вижити.

Стрибок у часі «Крику 7» проігнорує найкращих нових персонажів перезавантаження після того, як Баррера та Ортега підуть

Чутка про стрибок у часі згадує лише Сідні та її дітей, але якщо цей стрибок через них. Це погана новина для інших персонажів нового покоління. Після того, як Сем і Тара пішли, Мінді та Чад – єдині представники нового покоління, які залишилися і могли б повернутися, щоб завершити свої історії, але це неможливо, враховуючи стрибок у часі. Без Сема і Тари і з невпевненим поверненням Гейл і Кірбі, Мінді і Чад є останніми ланками перших фільмів «Крик». Оскільки вони є племінником і племінницею Ренді, друга Сіднея.

Стрибок у часі та зосередженість на Сідні та її дітях вказує на те, що «Крик 7» залишає Мінді та Чада позаду. Заважаючи їм завершити свої історії та знайти для них місце в трилогії перезавантаження. Мінді та Чад також були найкращим шансом для Сема та Тари отримати фінал, оскільки вони є найближчими персонажами до них, тому це також стало складно. Хоча Мінді та Чад могли б знайти собі місце після тимчасового стрибка в «Крику 7». Все було б не зовсім так, як раніше.

Франшизі «Крик» не потрібна ще одна трилогія

«Крик 7», який включає стрибок у часі, не єдині чутки, оскільки, як кажуть, фільм розпочинає нову трилогію. Звичайно, подробиці про потенційний другий перезапуск трилогії в сазі «Крик» невідомі. Але якщо врахувати причину стрибка в часі, то це можна було б зробити, щоб зробити дітей Сідні наступними головними героями. Нова трилогія «Крик», присвячена дітям Сідні, ще більше загострить вищезгадану проблему Сідні. Оскільки тепер її дітям доведеться нести її спадщину та травми та боротися за своє життя, як це робила їхня мати протягом багатьох років.

Крім того, нова трилогія «Крик» здається непотрібною після всього, що вже сталося з «Криком 7». Сага навіть не встигла належним чином завершити трилогію перезавантаження. І ще невідомо, як сприймуть «Крик 7», тому дивно і ризиковано, що студія має намір створити ще одну трилогію зі «Криком 7». «Крик 7» переживає багато викликів, і ще невідомо. Чи вдасться йому досягти успіху, незважаючи на всі труднощі, через які він пройшов.

Прокрутка до верху