Головна » Прогнози касових зборів “Дедпула і Росомахи” вражають

Прогнози касових зборів “Дедпула і Росомахи” вражають

Прогнози касових зборів "Дедпула і Росомахи" (Фото: google)
Прогнози касових зборів “Дедпула і Росомахи” (Фото: google)

Квитки на “Дедпул і Росомаху” надійшли у продаж 20 травня, і, схоже, у прокаті вони будуть чудовими.

Читайте також: Новий трейлер “Дедпула і Росомахи” вийшов сьогодні на ТВ

Райан Рейнольдс і Х’ю Джекман з’являлися всюди за останні 24 години, рекламуючи майбутній фільм за коміксами Marvel. Судячи з усього, маркетинг спрацював, тому що передпродажі перевершили всі очікування.

За даними EmpireCity Box Office, триквел “Дедпула” побив рекорд за кількістю проданих квитків серед фільмів 2024 року за один день. Прогнозується, що блокбастер легко забере 180 мільйонів доларів у свої перші вихідні в Сполучених Штатах. Деякі аналітики навіть називають $200+ млн.

Для порівняння, «Дедпул 2» стартував у США зі 125 мільйонами у 2018 році. У всьому світі фільм за коміксами зібрав 301 мільйон доларів. Можна припустити, що за дебютний вікенд нова стрічка зможе наблизитися до 400 мільйонів доларів у всьому світі. Підсумкові касові збори можуть досягти позначки в $1 млрд, враховуючи відсутність серйозної конкуренції влітку.

Рекламний ролик

Здається, говорити про загибель кінематографічного всесвіту Marvel ще рано, і керівництво Disney обрало правильну стратегію, скоротивши кількість релізів на рік.

Райан Рейнольдс сказав, що був здивований, коли Disney затвердив віковий рейтинг для дорослих R. Актор зазначив:

Сподіваюся, це не звучить поблажливо, я дуже пишаюся ними за це. Я думаю, що це величезний крок для них. Це додає зовсім іншого кольору цьому калейдоскопічному колесу, а саме ту компанію і різних людей, яких вони розважали вічно. Хоча я був здивований, що нас відпустили з такою оцінкою, але я дуже вдячний. Я маю на увазі, що іншого способу зняти цей фільм немає.

Дедпул і Росомаха” вийде в кінотеатрах 26 липня 2024 року.

Прокрутка до верху