Головна » Серіал “Академія Амбрелла”: Вийшли перші кадри останнього сезону

Серіал “Академія Амбрелла”: Вийшли перші кадри останнього сезону

Серіал "Академія Амбрелла" (Фото: google)
Серіал “Академія Амбрелла” (Фото: google)

Нещодавно стрімінгова платформа Netflix підтвердила, коли відбудеться прем’єра четвертого та останнього сезону серіалу “Академії Амбрелла“, і незабаром ми отримаємо ще й повноцінний трейлер.

Читайте також: Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час

Стрімінговий сервіс оголосив, що прем’єра всіх шести епізодів останнього сезону серіалу «Академія Амбрелла» відбудеться 8 серпня 2024 року. В останньому сезоні буде на чотири епізоди менше, ніж у попередніх сезонах.

Раніше ми отримали дебютні постери з героями, а нижче ви можете переглянути перші кадри 4 сезону серіалу «Академія Амбрелла»:

Описуючи кадр вище, шоураннер Стів Блекман сказав, що навіть без своїх надздібностей прийомним братам і сестрам все одно доведеться придумати, як ладнати один з одним:

“Це лише приклад хаосу, коли вони знову разом як сім’я. Очевидно, з ними стався якийсь нещасний випадок, і тепер вони знову намагаються все з’ясувати всією сім’єю. Це одним кадром підсумовує божевілля та хаос сезону.

Третій сезон «Академії Амбрелла» завершився хвилюючим моментом: тепер усі члени команди опиняються в альтернативному всесвіті… знов. Новий всесвіт, в якому вони опиняються, повністю побудований навколо їхнього батька, Реджинальда Харгрівза, і його дружини Ебігейл, яка якимось чином жива. При цьому герої позбавлені своїх сил.

До акторського складу 4 сезону «Академії Амбрелла» увійшли Елліот Пейдж, Том Хоппер, Девід Кастанеда, Роберт Шихан, Ейдан Галлахер, Еммі Рейвер-Лемпман та Джастін. Х. Хв. До акторського складу приєдналися Меган Маллаллі, Нік Офферман і Девід Кросс.

Прокрутка до верху