Головна » Серіал “Бріджертони” повернувся: Вийшли перші серії третього сезону

Серіал “Бріджертони” повернувся: Вийшли перші серії третього сезону

Серіал "Бріджертони" повернувся (Фото: google)
Серіал “Бріджертони” повернувся (Фото: google)

Netflix презентував третій сезон популярного американського серіалу “Бріджертони”. У нових серіях основна увага приділена Пенелопі Фезерінгтон, яка мріє знайти справжнє кохання.

Серіал “Бріджертони” повернувся: Сюжет 3 сезону

У новому сезоні Пенелопа Фезерінгтон вирішує залишити тінь своєї матері та сестер, плануючи знайти чоловіка і вийти заміж. Колін Бріджертон, який нещодавно повернувся з Європи, допомагає їй стати привабливою нареченою. У процесі їхнього спілкування Колін усвідомлює, що починає відчувати почуття до Пенелопи.

Трейлер

Цього року на шлюбному ринку з’являється Франческа Бріджертон. Вона дебютує як бажана наречена, хоча має власні уявлення про пошук коханого.

Крессіда Каупер, яка раніше не мала великих шансів знайти гідного чоловіка, несподівано показує іншу сторону своєї особистості. Тим часом королева Шарлотта та леді Денбері займаються організацією вдалих шлюбів.

Варто зазначити, що 16 травня Netflix випустив лише першу частину сезону, яка складається з чотирьох серій. Решта серій стане доступною після 13 червня. Саме тоді шанувальники серіалу дізнаються, чи будуть Колін і Пенелопа разом.

Читайте також: Мінісеріал “Оленя”: Новинка на Netflix, яку варто подивитись

Враження глядачів

Глядачі активно обговорюють новий сезон:

  • “Я розчарована, що Netflix поділив сезон на дві частини. Все так захоплююче, не можу дочекатися продовження.”
  • “Це моя улюблена пара і улюблена книга серії.”
  • “Подивилася два сезони менш ніж за тиждень, тепер чекаю третій. Пенелопа дуже мила, з першого сезону захоплююсь нею.”
  • “Я плачу від радості. Як же я люблю цей серіал, це найкраще, що коли-небудь було знято. Пора переглянути два попередні сезони.”
  • “Пенелопа як яблуко: хочеться зірвати і з’їсти! Вона найрозумніша і найпорядніша в своїй родині.”

Нагадаємо, що перший сезон серіалу вийшов у 2020 році. Він знятий за мотивами романів-бестселерів Джулії Квінн. Відразу після прем’єри серіал став справжнім хітом серед глядачів. Події всіх сезонів відбуваються у Лондоні епохи Регенства. Усі сюжетні лінії у серіалі вигадані.

Прокрутка до верху