Головна » Мінісеріал “Оленя”: Новинка на Netflix, яку варто подивитись

Мінісеріал “Оленя”: Новинка на Netflix, яку варто подивитись

На Netflix з’явився новий мінісеріал “Оленя”, який тримає у напрузі кожного глядача. Режисером цієї захоплюючої драми і трилера є британський кінорежисер Річард Гадд, який також виконує головну роль у стрічці. Річард відомий за своєю участю у фільмі “Донні Данн”.

Мінісеріал "Оленя" (Фото: google)
Мінісеріал “Оленя” (Фото: google)

Поруч з ним у “Олені” зіграли культові актори, такі як Джессіка Ганнін, Нава Мау, Том Гудман-Хілл та інші.

Рекомендації Кіно Клубу: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Сюжет

Це історія про чоловіка на ім’я Донні Данн, якого починає переслідувати жінка середніх років на ім’я Марта. Їх знайомство в пабі відкриває шлях до безупинних повідомлень від Марти, які виявляються нав’язливими. Ця безперервна переписка веде їх обох у жахливу спіраль саморуйнування.

Поступово стає зрозуміло, що Донні не був зовсім щирим на самому початку, і ця історія перетворюється на щось більше, ніж просто сталкінг. Мінісеріал “Оленя” стає однією з найсильніших драм Netflix і одним з найкращих серіалів року.

Офіційний трейлер

Відгуки кінокритиків

Фільм отримав шалено високі рейтинги від кінокритиків:

  • На агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes 100% із 25 критиків висловили позитивний відгук про серіал із середньою оцінкою 8/10. Консенсус вебсайту відзначає, що “Оленя” може бути важким для перегляду, але щедро винагороджує глядачів своєю емоційною складністю та чудовою грою.
  • На Metacritic серіал має середньозважену оцінку 87 зі 100 на основі десяти критиків, що свідчить про “загальне визнання”.

Тож не гайте часу і готуйтеся до перегляду цього захоплюючого мінісеріалу, який вже підкорює серця глядачів і, можливо, отримає й ваше визнання.

Джерело: https://novyny.top/leisure/miniserial-olenya-odyn-iz-najguchnishyh-novynok-netflix/

Прокрутити вгору