Головна » Вихід фільму “Крейвен-мисливець” перенесено: Подробиці

Вихід фільму “Крейвен-мисливець” перенесено: Подробиці

Вихід фільму "Крейвен-мисливець" (фото: google)
Вихід фільму “Крейвен-мисливець” (фото: google)

Два майбутні блокбастери Sony Pictures офіційно перенесені. Схоже, компанія намагається врятувати один із майбутніх фільмів за коміксами Marvel.

Читайте також: Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Цього тижня студія підтвердила, що вихід фільму Sony про всесвіт Людини-павука, а саме Крейвен-мисливець” перенесено на 13 грудня 2024 року. Раніше реліз був запланований на 30 серпня. І це після того, як фільм вже відклали майже на рік через страйки в Голлівуді у 2023 році.

Не виключено, що перенесення фільму з Аароном Тейлором-Джонсоном у головній ролі пов’язане із середніми відгуками. Можливо, студія проведе ще одну перезйомку. Тепер картина стане останнім фільмом за коміксами у 2024 році, хоча раніше це був «Веном 3» (листопад) від тієї ж Sony.

Крім того, вихід нового фільму “Карате-пацан”, дата виходу якого спочатку була запланована на 13 грудня, перенесли на 30 травня 2025 року. У заяві вказується, що це рішення було прийнято, щоб не заважати фінальному сезону його телевізійного спін-оффу “Кобра Кай”, який вийде наприкінці 2024 року на Netflix.

Новий Карате-пацан, який вперше був анонсований у розробці у 2022 році, має стати «поверненням оригінальної франшизи». Головні ролі у фільмі виконали Ральф Маккіо, Джекі Чан, Бен Ван, Джошуа Джексон, Седі Стенлі, Ваєтт Олефф, Араміс Найт та Мінг-На Вень.

Прокрутити вгору