Головна » Тизер “Гострі картузи” від творця серіалу

Тизер “Гострі картузи” від творця серіалу

Тизер "Гострі картузи" від творця серіалу (Фото: google)
Тизер “Гострі картузи” від творця серіалу (Фото: google)

Творець “Гострих картузів” Стівен Найт підтвердив, коли розпочнуться зйомки майбутнього фільму, натякнувши на його масштаби.

Читайте також: Серіал «Джентльмени»: Рецензія

Оригінальний серіал розповідає про злочинну сім’ю на чолі з Томмі Шелбі наприкінці 1910-х і на початку 1930-х років. Шостий сезон завершив історію шоу у квітні 2022 року. Однак було підтверджено, що справжній фінал серіалу відбудеться у вигляді фільму.

У розмові з NME Найт розповів, що зйомки майбутнього фільму “Гострі картузи” розпочнуться у вересні 2024 року. Як повідомлялось раніше, популярний актор Кілліан Мерфі повернеться до ролі бірмінгемського гангстера Томаса Шелбі у повнометражному фільмі, створеному на основі популярного кримінального серіалу “Гострі картузи”. Слова сценариста Стівена Найта підтверджують саме цю інформацію.

Це станеться. Це станеться у вересні цього року. Я якраз закінчую полірування і буду зайнятий цим до дня перед початком зйомки. Але ми готові. У нас все вирішено, у нас є всі необхідні зобов’язання, ми готові їхати. Думаю, фільм знову стане кроком вперед, і буде здорово, що фанати зможуть зустрітися в одному місці і подивитися його. Бюджет буде більшим, але оскільки ми знаємо, що завершуємо цю главу, ми всі намагатимемося зробити все можливе. Кілліан [Мерфі] дійсно готовий до цього. Тому я не можу дочекатися, коли почнуться зйомки.

Чого очікувати від “Гостріх картузів”

6 сезон серіалу «Гострі картузи» закінчився тим, що Томмі втік від смерті, майже впевнений, що помирає від туберкульозу, але зрозумів, що лікаря підставив Освальд Мослі. Фінал також підготував ґрунт для ключового конфлікту між сім’єю Шелбі та Фінном, який був вигнаний після спроби вбити Дюка. Хоча це правда, що серіал закінчується вирішенням багатьох конфліктів, фільм може продемонструвати Як закінчується історія кримінального клану.

Фільм також може закласти основу для запланованих спін-оффів «Гострих картузів». Події розгорнуться під час Другої світової війни.

Прокрутити вгору