Головна » На зображенні фільму “Аватар 3” зображено нову страшну істоту

На зображенні фільму “Аватар 3” зображено нову страшну істоту

На зображенні фільму "Аватар 3" зображено нову страшну істоту (Фото: google)
На зображенні фільму “Аватар 3” зображено нову страшну істоту (Фото: google)

Режисер “Аватара 3” Джеймс Кемерон по-новому показав свої майбутні сиквели, підтвердивши нову лякаючу істоту, яка дебютує в наступній частині саги.

Читайте також: Рецензія на фільм “Каскадер” з Раяном Ґослінгом

Кемерон не соромиться говорити про подробиці майбутніх сиквелів «Аватара», навіть незважаючи на те, що останній вийде не раніше 2031 року.

Напередодні прем’єри триквела “Аватара” у 2025 році шанувальники вже знають різні подробиці про нову подорож на Пандору, включаючи ранні погляди на головних героїв та натяки на унікальні доповнення.

Джеймс Кемерон тизерить нову істоту з «Аватара 3»

У розмові з YouTube-каналом Konbini режисер поділився новим зображенням істоти, яке буде у майбутніх фільмах “Аватар”. Кемерон продемонстрував такий концепт-арт:

Цей хлопець… він дійсно з’явиться в «Аватарі 3» і «Аватарі 4», чи не так? Тож це не спойлер, а, можливо, тизер, чи не так?

Кемерон назвав істоту Медузою, яка насправді була включена в ранню версію «Аватара» 1995 року під назвою «Проект 880». Зрештою персонаж був вирізаний з чернетки фільму ще до того, як він дебютував у 2009 році.

В оригінальній історії Джейк Саллі (спочатку його звали Джош) потрапив у полон до Медузи, яка була описана як величезна літаюча медуза. Врешті-решт він вбиває монстра, коли вертоліт команди героїв розбивається, і Джош падає на дерево, зроблене зі змієголовів. Там він знайомиться з тваринами та істотами, які зрештою з’являються у фінальній версії «Аватара».

Незважаючи на те, що до виходу «Аватара 3» залишилося більше 18 місяців, Джеймс Кемерон надав глядачам безліч тизерів. Відомо, що історія змінить перспективу, оскільки вона буде розказана з точки зору сина Джейка Саллі, Лоака.

На додаток до нових істот, таких як Медуза, Джейк і його плем’я будуть взаємодіяти з новою групою На’ві з Людей Попелу.

Поки що без назви «Аватар 3» має вийти в кінотеатрах 19 грудня 2025 року.

Прокрутити вгору