Головна » Трилогія “28 років потому”: Хто буде в головних ролях?

Трилогія “28 років потому”: Хто буде в головних ролях?

Згідно з інформацією від Deadline, майбутня зомбі-трилогія “28 років потому” (28 Years Later) від режисера Денні Бойла та сценариста Алекса Гарленда для кінокомпанії Sony набирає обертів. Вона обіцяє стати продовженням фільму “28 тижнів потому” 2007 року, який в свою чергу є сиквелом “28 днів потому” 2002 року.

Трилогія "28 років потому" (Фото: google)
Трилогія “28 років потому” (Фото: google)

Перша частина трилогії, яку режисерує сам Бойл за сценарієм Гарленда, вже визначилась з головними акторами. Джоді Комер (“Персонаж”, “Байкери”, “Остання дуель”, серіал “Вбиваючи Єву”), Аарон Тейлор-Джонсон (“Пипець”, “Швидкісний поїзд”, “Тенет”, “Каскадер”) і Рейф Файнс (“Список Шиндлера”, “Англійський пацієнт”, “King’s Man: Початок”,”Меню”) зіграють ключові ролі. Це свідчить про намір Sony зробити нові фільми масштабнішими. Тобто з більш відомими акторами порівняно з оригіналом, де головні ролі виконали менш відомі на той час актори.

Щодо подальших деталей трилогії, вони залишаються поки що в секреті. Проте відомо, що другу частину “28 років потому” може зняти Нія ДаКоста, режисерка фільмів “Кендімен” і “Марвели”. Перший і другий фільми планують знімати поспіль.

Сюжет фільму ( “28 днів потому” 2002 року):

Оригінальний фільм “28 днів потому” 2002 року, режисований Денні Бойлом за сценарієм Алекса Гарленда, розповідав про молодого чоловіка на ім’я Джим, який опинився в лікарні та дізнався, що протягом 28 днів Лондоном оволоділа епідемія зомбі, внаслідок чого місто опустіло.

У 2007 році вийшов сиквел “28 тижнів потому”. Фільм показав, що епідемія поширилася не лише на Лондон, а й на всю Британію. Цей фільм не був знятий Бойлом та Гарлендом, але мав успішне виконання під керівництвом іспанського режисера Хуана Карлоса Фреснадільо. Одну з головних ролей виконав актор, який потім здобув популярність завдяки ролі у фільмах Marvel – Джеремі Реннер.

Читайте також: Кінопрем’єри Netflix у квітні: Що подивитись?

Ідея продовження серії виникала у Бойла протягом багатьох років, і тепер вона починає набирати конкретних форм. Наразі він працює над музичним мінісеріалом “Пістол” 2022 року. А Гарленд, який раніше співпрацював з Бойлом над кількома фільмами, зараз активно займається режисурою, знявши такі фільми, як “З машини”, “Анігіляція”, “Чоловічий рід” і “Повстання Штатів”.

Прокрутити вгору