Головна » Серіал “Кришталеве озеро”: Останні новини про серіал по “П’ятниці 13-е”

Серіал “Кришталеве озеро”: Останні новини про серіал по “П’ятниці 13-е”

Серіал "Кришталеве озеро" (Фото: google)
Серіал “Кришталеве озеро” (Фото: google)

Серіал “Кришталеве озеро” на основі фільму “П’ятниці 13-е“, запланован A24 і платформою Peacock, канула в Лету на початку цього року. Шоураннер Брайан Фуллер (Ганнібал) був звільнений, а доля проекту на малому екрані так і залишилася неясною. Що ж сталося насправді? Видання The Wrap опублікувало ексклюзивний матеріал, який розкриває всі закулісні перипетії.

Читайте також: Найкращі серіали про відьом та магію: Добірка Кіно Клубу

Що наразі відомо про серіал?

Щоб освіжити пам’ять, перш ніж ми зануримося в деталі, згадаємо, що у 2022 році стрімінговий сервіс Peacock замовив одразу весь серіал (тобто без пробного епізоду). Серіал «Кришталеве озеро» описується як розширений приквел оригінальної франшизи «П’ятниця, 13-е» з Джейсоном Вурхісом та його матір’ю Памелою в головних ролях. Згідно з новим матеріалом The Wrap, на роль місіс Вурхис розглядалася Шарліз Терон!

Інші нові подробиці зі статті The Wrap говорять, що епізод, написаний Кевіном Вільямсоном («Крик»), повинен був відбуватися на замерзлому Кришталевому озері. А сам Вільямсон нещодавно описав цей епізод як годинну погоню. Шанувальники «П’ятниці, 13-го» роками просили зимову версію «П’ятниці». І, схоже, A24 збирається це зробити.

Крім того, режисерами епізодів були призначені Вінченцо Наталі («Куб», «Химера») та Кімберлі Пірс («Хлопці не плачуть», «Телекінез»). Бюджет близько 10 мільйонів доларів за епізод. Загалом у першому сезоні заплановано вісім епізодів, тому серіал коштував би A24 близько 85 мільйонів доларів. А ще студія планувала випустити додаткові сезони.

Як пише The Wrap, відповідно до грандіозних амбіцій Кришталевого озера, кожен сезон був деконструкцією перших чотирьох фільмів Paramount. Серіал включав лор з кількох сиквелів, але в той же час він реміксував цей матеріал, подібно до «Ганнібала» Фуллера.

Вінченцо Наталі написала у Твіттері:

Перші два епізоди я прочитав. «Кришталеве озеро» Брайана Фуллера було на шляху до того, щоб стати ще одним переосмисленням рівня Ганнібала, одночасно прекрасним, сумним, поетичним, смішним і жахливим. Мені шкода, що він пішов.


Фредді проти Джейсона (2003)

Що сталося? Як повідомляє The Wrap, Брайана Фуллера звільнили з “Кришталевого озера” всього за три місяці до початку зйомок, які мали розпочатися цього літа. The Wrap зазначає, що “Кришталеве озеро” страждає від недосвідчених керівників виробництва, які приймали сумнівні рішення, проблем зі сценаристами та конфліктів між шоураннерами та керівниками. Хороші новини? Повідомляється, що A24 наразі не відмовляється від самої серії.

A24 і Peacock зараз шукають нового шоураннера для серіалу, і, як повідомляється, Нік Антоска (“Нульовий канал”, “Новий смак вишні“) може зайняти місце.

The Wrap зазначає, що, за словами джерела, близького до проекту, A24 все ще має намір зробити серію, але поки неясно, чи буде студія використовувати оригінальні сценарії та ескізи Фуллера, чи почне з нуля під новим творчим керівництвом. У повідомленні сайту йдеться, що якщо Нік Антоска стане шоуранером, він викине вже виконану роботу.

Прокрутка до верху