Головна » Найкращі серіали про відьом та магію: Добірка Кіно Клубу

Найкращі серіали про відьом та магію: Добірка Кіно Клубу

Найкращі серіали про відьом та магію (Фото: google)
Найкращі серіали про відьом та магію (Фото: google)

Хто сказав, що вам потрібно виходити з дому, щоб отримати дозу магічного або захопливого? З нашою колекцією найкращих серіалів про відьомство та чарівництво, ви можете насолоджуватися захоплюючими пригодами прямо в затишку свого домівки.

Читайте також: Фентезі серіали 2023 року, які варто подивитись

Святилище (2024)

Рейтинг: IMDb – 5.9

Цей американський міні-серіал перенесе вас у вигадане британське місто Санктуарія, де відьми відверто використовують свої здібності. Але коли дочка відьми Сари Фенн звинувачується у вбивстві, до справи залучається слідча Меггі Найт, і сюжет розкручується у фентезі, трилері та детективі.

Мейфейрські відьми (2023)

Рейтинг: IMDb – 6.2

Ця новинка кіно розповідає історію нейрохірурга Роуан, яка виявляє свої надприродні здібності як відьма з роду Мейфейр. Але разом з дарами приходить і небезпека, коли на неї полюють темні сили.

Напівлихий: Байстрюк самого диявола (2022)

Рейтинг: IMDb – 7.5

У цьому британському серіалі ви зануритеся у сучасну Англію, де серед людей приховані чаклунки та відьми. Натан – підліток з незвичайним походженням, який стає вигнанцем у магічному світі, відмовляючись підкорятися правилам Ради Білих відьом.

Відьмина їдальня (міні-серіал, 2021)

Рейтинг: IMDb – 7.3

Ця корейська дорама розповідає про ресторан Чон Джин, який рятують від руйнування відьми. Але кожен, хто приходить за чарівною їжею, повинен заплатити частинку своєї душі.

Батьківщина: Форт Салем (2020 – 2022)

Рейтинг: IMDb – 7.3

У цьому фантастичному серіалі ви перенесетесь у альтернативний майбутній, де Таллі, Ебігейл і Раель навчаються бойовій магії, готуючись захищати Америку у Форті Салем.

Чорний місяць (2020)

Рейтинг: IMDb – 5.9

Цей незвичайний серіал переносить нас до XVII століття в Італії, де головна героїня дізнається про своє відьомство та стає об’єктом полювання. Її коханий, син мисливця на відьом, знаходиться в складній ситуації через свої почуття.

Відьмак (2019 – 2023)

Рейтинг: IMDb – 8.0

Зустріньте Геральта, мутанта із незвичайними властивостями, який подорожує Континентом, виконуючи завдання на вбивство нечисті за гроші. У його пригоди вплітаються відьма Єннефер та принцеса Цірі, створюючи неймовірну історію, що захоплює мільйони глядачів по всьому світу.

Завжди відьма (2019 – 2020)

Рейтинг: IMDb – 6.3

Кармен, відьма з минулого, опиняється в сучасному світі після спроби її спалити на вогні 1646 року. Вона швидко знаходить себе в сучасній Колумбії, де розпочинає нове життя зі своїми магічними здібностями.

Маріанна (2019)

Рейтинг: IMDb – 7.4

Цей французький серіал про магію та відьом зачаровує сполохом захопливої історії, що розгортається в прибережному Ельдені. Стратегії шантажу, загадки та магія змушують письменницю Емму повернутися до своєї батьківщини, де вона зіштовхується з реальністю своїх творів.

Відкриття відьом (2018 – 2022)

Рейтинг: IMDb – 7.8

Цей серіал розповідає про Діану, історика, яка стикається з магічним манускриптом, що змінює її життя. Разом з біохіміком Меттью, вона розгадує таємниці, пов’язані зі своїм походженням і магічними силами.

Спадок (2018 – 2022)

Рейтинг: IMDb – 7.2

У школі Сальваторе Гоуп Майклсон, дочка перевертня та вампіра-гібрида, досліджує свої надприродні здібності разом з іншими альтернативно обдарованими підлітками. Цей серіал повний загадок та незабутніх пригод.

Моторошні пригоди Сабріни (2018 – 2020)

Рейтинг: IMDb – 7.4

16-річна Сабріна поєднує навчання в школі з боротьбою проти темних сил. Цей серіал наповнений загадковими подіями та захоплюючими моментами.

Кохання відьом (2018)

Рейтинг: IMDb – 7.0

Ця корейська дорама розповідає про відьму, яка має лише місяць, щоб знайти справжнє кохання та повернути свої чарівні сили. Це захоплива історія про кохання та магію.

Дзеркало відьми (2016)

Рейтинг: IMDb – 7.0

У королівської пари немає дітей, і щоб з’явився спадкоємець, головна шаманка країни вдається до чорної магії. Вона здійснює чарівне ЕКО, операцію з перенесення двох близнюків з утроби молодої чаклунки, з якою провів ніч правитель, у лоно його безплідної дружини. На ще не народжених брата та сестру справжня мати накладає прокляття перед загибеллю за те, що її вбивають разом із сім’єю для приховування таємниці. Коли немовлята народжуються, майбутня принцеса виявляється відьмою, яка приносить усім нещастя.

Добра відьма (2015 – 2021)

Рейтинг: IMDb – 7.3

У цьому маловідомому серіалі ми зможемо насолодитися чарівними пригодами Кессі Найтінгейл та її дочки Грейс. Вони живуть у Сірому будинку і мають особливі здібності. Коли поруч із ними оселяється доктор Сем Редфорд із сином, вони не можуть встояти перед магією “чарівної” пари.

Салем (2014 – 2017)

Рейтинг: IMDb – 7.1

В основі сюжету серіалу – події кінця XVII століття в американському містечку Салемі, де виносили смертні вироки через звинувачення у чаклунстві. Серіал про чаклунів та відьом, знятий як костюмована історична драма з густим трешем. Головний герой солдат Джон повертається після семи років битв у місто, охоплене масовою істерією, і впізнає колишню кохану у владній дружині священика. Що сталося з Мері та в чому її підозрюють?

Американська історія жахів (третій сезон, 2013)

Рейтинг: IMDb – 8.0

Третій сезон популярного горор-серіалу вийшов під назвою «Шабаш» – ця частина антології жахів присвячена школі відьом у Новому Орлеані. У старовинний маєток, замаскований під елітний пансіон, після ненавмисного вбивства свого хлопця прибуває дівчина Зої, щоб навчитися керувати своїми силами. Однак верховній відьмі Фіоні, схоже, немає справи до вихованок, і недосвідчені чаклунки краще знаються на гламурній моді, ніж у магії.

Відьми Іст-Енду (2013 – 2014)

Рейтинг: IMDb – 7.5

Вільна адаптація серії фентезійних бестселерів Меліси де ла Круз, популярного автора книг для підлітків. В американському серіалі про магію показано драматичну долю класичної відьми – матері-одиначки з двома дорослими доньками. Так як глава жіночого клану Бошанов оберігає дівчаток від знання своєї чарівної природи, то в гру вступає тітка, і викладає Інгрід і Фрей правду про їх надприродні здібності.

Сонна Лощина (2013 – 2017)

Рейтинг: IMDb – 7.3

У глушині штату Нью-Йорк відроджуються Ікабод Крейн та Вершник із відрубаною головою. Це не просто ще один трилер на тему Вашингтона Ірвінга, а фентезійний серіал з альтернативною версією Америки, де згадується масове спалення відьом у Сонній Лощині. Відомі культові персонажі переносяться з XIX в XXI століття, щоб продовжити свої пригоди. Вершник шукатиме голову, вбиватиме людей на хайвеї, тоді як Крейн разом з чорношкірою напарницею з поліції буде ганятися за потворником, вражаючись технологічним прогресом.

Таємне коло (2011 – 2012)

Рейтинг: IMDb – 7.3

Містичні секрети, любовний трикутник, і загадкові героїні – все це у серіалі про відьом у містечку Ченс-Гарборі. Тут не випадково з’являються потенційні відьми, адже щоб отримати магічні сили, компанії старшокласників повинні замкнути коло з шостим учасником. Чи осмілиться дівчина приєднатися до ритуалу, який коштував життя половині їхніх батьків 16 років тому? Мелодрама для підлітків про школярку Кессі порадує романтичним саундтреком та мальовничою локацією на узбережжі.

Іствік (2009 – 2010)

Рейтинг: IMDb – 6.5

Серіал за романом Джона Апдайка розповідає про трьох молодих жінок із магічними талантами, які раптово дізнаються про своє справжнє призначення. Домашня господиня, вільний художник, репортер – всі вони справжні відьми. Їх зустріч у парку та кілька спільних коктейлів перетворюють їх у найкращих подруг. Тим часом у місті з’являється Дерріл Ван Горн і намагається зачарувати кожну з героїнь.

Відьма (2004 – 2005)

Рейтинг: IMDb – 7.0

У 1743 році господиня замку Меденгем Голл викликала Азазеля, лідера занепалих янголів, намагаючись здобути владу над людьми. Це призвело до прокляття, яке переслідувало її нащадків. У 2004 році Меденгем Голл став коледжем, а дві студентки не підозрюють, що одна з них – остання відьма з роду МакБін.

Усі жінки – відьми (1998 – 2006)

Рейтинг: IMDb – 7.1

Містична драма про трьох сестер із Сан-Франциско, які стають справжніми чаклунками завдяки заклинанням зі Стародавньої Книги. Вони змушені боротися зі злом і стати найкрутішими добрими відьмами в історії. Під час зйомок серіалу залучалися професійні дослідники паранормальних явищ та демонологи.

Сабріна – юна відьма (1996 – 2003)

Рейтинг: IMDb – 6.7

Сімейний серіал розповідає про Сабріну, дівчину з незвичайним походженням: її батько – чаклун, а мати – смертна. Дівчинка живе з тітоньками, які готують її до 16-річчя, коли вона має отримати Книгу Таїнств і стати повноцінною відьмою. Але Сабріна вирішує поєднати магію зі звичайним життям.

Завдяки цій колекції серіалів про магію та відьомство, ви можете створити кілька чарівних вечорів удома, без особливих зусиль, просто вибравши один із цих захоплюючих шоу.

Прокрутити вгору