Головна » Від мавпи до мільярдера: Кевін Дюранд і його інтерпретація Проксімуса Цезаря у фільмі “Королівство планети мавп”

Від мавпи до мільярдера: Кевін Дюранд і його інтерпретація Проксімуса Цезаря у фільмі “Королівство планети мавп”

Від мавпи до мільярдера: Кевін Дюранд і його інтерпретація Проксімуса Цезаря у фільмі "Королівство планети мавп" (Фото: google)
Від мавпи до мільярдера: Кевін Дюранд і його інтерпретація Проксімуса Цезаря у фільмі “Королівство планети мавп” (Фото: google)

Актор Кевін Дюранд відомий своїми вражаючими ролями, і його останній виступ у фільмі “Королівство планети мавп” не залишив фанатів байдужими. У цьому фільмі він грає Проксімуса Цезаря, лиходія, який уявно нагадує когось всесвітньо відомого – Ілона Маска.

Читайте також: Відгуки про фільм “Планета мавп: Нове королівство”: Що кажуть видання?

У інтерв’ю для подкасту Inside Total Film Кевін Дюранд розповів, що його персонаж намірено наділений рисами технічного мільярдера. “Це круто! Я маю на увазі, що навіть з обличчям мавпи мене порівнюють з Ілоном Маском”, – поділився актор. “Мені весь час доводиться чути про Ілона Маска, насправді це дуже смішно. Люди підходять до мене з блиском в очах, і я розумію, що вони зустрічаються не з актором, який їм подобається, це щось більше. Але те, що це відбувається, навіть коли я мавпа, — це фантастика!”

Дюранд також назвав Маска одним із своїх джерел натхнення під час підготовки до ролі альфа-самця мавпи. “Я дивився на справді харизматичних спікерів — я досить багато спостерігав за [коучем] Тоні Роббінсом, Ілоном, Арнольдом Шварценеггером, який виступав як губернатор. За цими людьми усі спостерігають мимоволі, оскільки вони володіють такою силою та харизмою”.

Сюжет фільму відбувається у світі, де зникла електроенергія, і Проксімус Цезар використовує нову технологію для встановлення панування над мавпами. Цей персонаж має багато спільного з Ілоном Маском: обидва мають руйнівні риси та неймовірну харизму.

Зауважимо, що прокат фільму в Україні стартував 9 травня і вже зібрав чимало захопленої аудиторії.

Прокрутити вгору