Головна » Відгуки про фільм “Планета мавп: Нове королівство”: Що кажуть видання?

Відгуки про фільм “Планета мавп: Нове королівство”: Що кажуть видання?

Відгуки про фільм "Планета мавп: Нове королівство" (Фото: google)
Відгуки про фільм “Планета мавп: Нове королівство” (Фото: google)

За день до виходу стрічки почали з’являтися відгуки про фільм “Планета мавп: Нове королівство” з преси.

Читайте також: Великі фільми Disney у 2024 році: підтверджено 6 стрічок

Нове доповнення до франшизи «Планета мавп» режисера Веса Болла («Той, що біжить у лабіринті») стане продовженням трилогії, яка виходила в період з 2011 по 2017 рік. Події Нового царства розгортаються приблизно через 300 років після фіналу «Планети мавп: Війна».

Як і перші враження раніше, критики в основному залишилися задоволені картиною. Однак оцінки були нижчими, ніж у третій частині, яка має середню оцінку 82/100 на Metacritic. Новинка тепер має 62/100.

THR – 8/10

Розумний сценарій Джоша Фрідмана заснований на недавніх попередниках [у франшизі] і відображає політику свого часу. Але фільм працює так само добре, як і чиста розвага з попкорном: його хронометраж тривалістю дві з половиною години наповнений гострими відчуттями, але він все одно дає достатньо місця для перепочинку, щоб додати глибини персонажам та історії.

The Guardian – 6/10

До самого кінця фільм стає досить заплутаним і безглуздим, але не раніше, ніж у ньому є хороші бойові сцени, а комп’ютеризовані обличчя мавп дуже хороші. Ця франшиза показала себе набагато краще, ніж інші; Тепер він має еволюціонувати у щось нове.

BBC – 4/10

За вражаючою комп’ютерною графікою ховається визначення універсальності, всі 2 години 25 хвилин. Кінцівка натякає на продовження, яке пропонує ще більш інтригуючий конфлікт, але зараз це не допомагає.

«Планета мавп: Нове королівство» вийде в кінотеатрах 9 травня 2024 року.

Прокрутити вгору