Головна » Джеремі Реннер пережив клінічну смерть: Подробиці

Джеремі Реннер пережив клінічну смерть: Подробиці

Джеремі Реннер пережив клінічну смерть (Фото: google)
Джеремі Реннер пережив клінічну смерть (Фото: google)

Майкл Біч, один із колег Джеремі Реннера по серіалу “Мер Кінгстауна“, розповів, що знаменитий актор технічно помер після жахливого інциденту на початку 2023 року.

Читайте також: Кріс Еванс повертається: 2 довгоочікувані ролі в кінематографічному всесвіті Marvel

1 січня Реннер, намагаючись врятувати машину свого племінника зі снігу на території свого будинку в Неваді, був збитий снігоходом (величезною і дуже важкою снігоприбиральною машиною), яку він намагався зупинити, коли вона почала ковзати вперед.

За словами представника, Реннер отримав тупу травму грудної клітки та ортопедичні ушкодження, включаючи вісім зламаних ребер, зламані щиколотки, перелом правого плеча тощо.

Далі було понад два тижні госпіталізації та місяці лікування та реабілітації.

Джеремі Реннер пережив клінічну смерть після нещасного випадку, але почувається чудово


Paramount+

В ексклюзивному інтерв’ю виданню The Direct актор мера Кінгстауна Майкл Біч поділився, що після інциденту зі снігоприбиральною машиною його колега Джеремі Реннер був клінічно мертвий. Тобто його серце фактично перестало битися.

Говорячи про Реннера, який грає мера в серіалі, Біч розповів, що Реннер насправді помер і зламав 38 кісток після того, як його розчавив снігохід у січні 2023 року. Але зараз він почувається набагато краще.

Він незмінно каже товаришу по набору, що з кожним тижнем відчуває себе все сильнішим і сильнішим:

Джеремі [Реннер] — бойовий кінь. Цей хлопець, знаєте, зламав 38 кісток. Насправді він помирав, про що я не знав, поки він мені не розповів. Але він повернувся. І каже, що не знав, як це буде. Але він був готовий. І каже, що з кожним тижнем відчуває себе все сильнішим і сильнішим. І жодних перебоїв через його фізичні можливості чи їх відсутність не було. Він все робить. Він чудовий. Так, він чудовий хлопець. І він дуже міцний, як цвяхи.

Біч зазначив, що до кінця зйомок 3 сезону залишилося близько місяця:

У нас залишилося десь місяць [зйомок]… Це чудово. Тому що це те, що мені подобається — сценарій, суворість світу, в якому ми перебуваємо в мері Кінгстауна. І тому я його просто обожнюю.

Майкл Біч грає капітана Каріма, тимчасового наглядача в’язниці Кінгстаун. У перших двох сезонах у нього була роль другого плану. Але в цьому сезоні він вперше стане завсідником серіалу.

Що стосується того, що чекає на фанатів у майбутньому сезоні, Біч дражнив більш інтимною історією свого персонажа. Також він показав, що загалом серіал додасть глибини більшій кількості персонажів.

Прем’єра 3 сезону серіалу “Мер Кінгстауна” відбудеться 2 червня лише на Paramount+.

Прокрутити вгору