Головна » Серіал “Наклз”: Коли вийде 2 сезон?

Серіал “Наклз”: Коли вийде 2 сезон?

Серіал "Наклз": Коли вийде 2 сезон? (Фото: google)
Серіал “Наклз”: Коли вийде 2 сезон? (Фото: google)

У квітні відбулася прем’єра ігрового серіалу «Наклз», який став першим спін-оффом фільмів про їжака Соніка.

Читайте також: Шедоу з’явився в дебютному трейлері фільму “Сонік 3 в кіно”

Із загальним касовим збором понад 720 мільйонів доларів обидва фільми Соніка, випущені на даний момент, мали величезний успіх у глядачів, а «Наклз» дозволив Paramount розвинути кінематографічний всесвіт. Судячи з відгуків критиків, шоу вийшло в чомусь навіть краще повнометражних фільмів.

У нещодавньому інтерв’ю журналу Paste виконавчий продюсер франшизи та серіалу Тобі Ашер розповів про те, чи можуть шанувальники очікувати побачити додаткові сезони в майбутньому. Для Ашера все зводиться до того, чи має він здатність розповідати нові історії.

Якщо щось працює дійсно добре і у нас є дійсно чудова історія, яку можна розповісти, ми обов’язково розширимо її. Я не думаю, що є якісь закриті двері для майбутніх шоу, майбутніх сезонів Наклза, тому все відкрито навстіж. Для нас важливо, щоб ми не створювали речі просто заради того, щоб існувати.

Серіал “Наклз”

Ця відповідь, здається, говорить про те, що другий сезон «Наклза» не тільки можливий, але й що ми також можемо побачити серіали про інших персонажів, якщо продюсери захочуть розвинути сюжет між фільмами про Соніка. Це відповідало б тому, як Sega використовувала своїх героїв у минулому. Хоча Сонік залишається зіркою франшизи, існували відеоігри, присвячені Наклзу, Тейлзу, Шедоу і навіть доктору Роботніку.

Прем’єра «Наклза» відбулася 26 квітня 2024 року на Paramount+. Перший сезон шоу складається з шести епізодів, всі вони стали доступними в один день.

Дія Наклза відбувається після подій “Сонік у кіно 2”. Сюжет частково закладає основу для третього фільму, який вийде в кінотеатрах 20 грудня 2024 року.

Що стосується другого сезону “Наклза“, то його не варто очікувати раніше 2026 року, оскільки мало того, що виробництво не почалося, так ще й не було анонсів.

Прокрутити вгору