Головна » Трилогія “Володар перснів” повернеться в кінотеатри у 2024 році

Трилогія “Володар перснів” повернеться в кінотеатри у 2024 році

Трилогія Пітера Джексона «Володар перснів» повертається на великий екран, але цього разу все трохи інакше.

Трилогія "Володар перснів" повернеться в кінотеатри у 2024 році (Фото: google)
Трилогія “Володар перснів” повернеться в кінотеатри у 2024 році (Фото: google)

Warner Bros. і Fathom Events об’єдналися, щоб перевипустити оскароносні фентезійні блокбастери цього літа. Показані версії будуть розширеними тиражами (тому глядачам може знадобитися найбільше відро попкорну). Режисер оновив ці версії у 2020 році для перевидання у форматі 4K Ultra HD. Оновлені версії вперше вийдуть у кінотеатрах.

Фільми демонструватимуться протягом трьох днів на мережах-учасниках, таких як AMC, Cinemark та Regal.

Покази розпочнуться з фільму «Братство кільця» 2001 року, який відбудеться 8 червня. “Дві вежі” 2002 року можна буде побачити 9 червня, а “Повернення короля” 2003 року – 10 червня. Квитки вже доступні на сайті Fathom Events.

Цей рік стане важливим для фанатів трилогії “Володаря перснів“. Очікується, що незабаром дебютує другий сезон серіалу “Володар перснів: Персні влади” від Prime Video. Офіційної дати прем’єри поки що немає, але реліз восени чи взимку цілком ймовірний.

Крім того, вийде аніме «Володар перснів: Війна Рохіррімів» від Warner Bros., яке розповідає історію Хельма Хаммерхеда, короля Рохану (відомого за «Хельмовою безоднею»), який правив понад 250 років до подій «Володаря перснів». Дія нового фільму розгортається в тому ж всесвіті, що й трилогія Джексона, і вийде в кінотеатрах 13 грудня 2024 року.

Прокрутити вгору