Головна » Серіал “Офіс” українською: тепер його можна подивитись офіційно на SWEET.TV

Серіал “Офіс” українською: тепер його можна подивитись офіційно на SWEET.TV

Серіал "Офіс" українською
Серіал “Офіс” українською (фото з SWEET.TV)

Ситком “Офіс” став справжньою культовою подією, завдяки своїй унікальній формі мок’юментарі та неперевершеним акторським виступам. За час свого існування серіал здобув понад 50 нагород, серед яких 5 “Еммі” та “Золотий глобус”. Він доступний для перегляду онлайн без реклами і додаткових витрат українською мовою на платформі SWEET.TV.

“Офіс” залишається дуже популярним і в наш час, з рейтингом IMDb 9.0, випереджаючи такі відомі серіали як “Доктор Хто”, “Надприродне”, “Дім дракона”, “Корона” і “Теорія великого вибуху” (за версією IMDb).

Сюжет “Офісу” розкриває повсякденне життя працівників офісу компанії Dunder Mifflin Paper Company у місті Скрентон, штат Пенсильванія. Майкл Скотт, менеджер, прагне отримати повагу підлеглих, але робить це нестандартними методами, часто опиняючись в смішних або складних ситуаціях через свою неординарну поведінку.

У серіалі присутні різноманітні веселі моменти, коли працівники офісу жартують один з одним, проводять вечірки, танцюють та розважаються разом. Більше інформації про цікаві серіали дивіться на сайті Кіно Клуб.

Цікаві факти про серіал “Офіс”

Цікаво, що сценаристи отримували натхнення від реальних історій, які траплялися в офісах. Щоб зберегти стиль документального кіно, помилки знімальної групи навмисно залишали в епізодах, щоб надати серіалу “реалістичності”.

“Офіс” є адаптацією британського серіалу з тією ж назвою. Стів Карелл, головний актор, не хотів наслідувати гру Рікі Джервейса, тому переглянув лише кілька хвилин британської версії. Актори часто імпровізували під час зйомок, що додавало особливого шарму серіалу.

“Офіс” — це справжня класика, яка і досі залишається популярною і модною. Вона піднімає настрій глядачам своїм гумором і сатиричним поглядом на офісне життя. Насолоджуйтесь переглядом серіалу “Офіс” онлайн на будь-якому пристрої з підключенням до Інтернету.

Прокрутити вгору