Головна » Серіал по грі Horizon скасовано. Подробиці про серіал від Netflix

Серіал по грі Horizon скасовано. Подробиці про серіал від Netflix

ЗМІ: Серіал по грі Horizon скасовано

Стрімінговий сервіс Netflix скасував серіал за мотивами популярної серії відеоігор Horizon від PlayStation, який розроблявся близько двох років. Про це повідомив редактор Rolling Stone.

Однією з ключових фігур проекту став Стів Блекмен, відомий своєю роботою над успішним шоу «Академія Амбрелла». Нещодавно шоураннер опинився в центрі скандалу: його звинуватили в токсичній поведінці, сексизмі та мстивості щодо колег. Ці звинувачення створили негативну атмосферу навколо шоуранера, що, судячи з усього, і стало однією з причин, що спонукали Netflix прийняти рішення про скасування проекту.

Історія кіноадаптації гри Horizon

Серіальна адаптація «Горизонту» вперше була анонсована у 2022 році. Ідея перенести захоплюючий світ ігор на екрани викликала великий інтерес у фанатів. Журналіст та інсайдер Джефф Грабб розповів, що шоу планувалося як приквел до оригінального Horizon Zero Dawn. Це означало б, що глядачі могли б зануритися в події, що передують діям оригіналу, і краще зрозуміти передісторію всесвіту.

Скасування серіалу стало несподіваною та невтішною новиною для деяких фанатів гри. Horizon Zero Dawn, розроблена компанією Guerrilla Games, завоювала серця мільйонів геймерів по всьому світу, тому багато хто хотів би побачити екранізацію.

Незважаючи на скасування серіалу, багато хто сподівається, що в майбутньому ми все ж побачимо екранізацію «Горизонту». Потенціал цього всесвіту залишається величезним, і PlayStation, ймовірно, планує розширити франшизу, на що вказує нещодавно анонсована гра LEGO.

Прокрутка до верху