Головна » «Аватар 4»: нові фото підтвердили відновлення зйомок сиквела

«Аватар 4»: нові фото підтвердили відновлення зйомок сиквела

Підтвердження зйомок «Аватар 4»: нові фото з’явились у мережі

Оскільки до виходу нової гри «Аватар» ще півтора року, команда Джеймса Кемерона наполегливо працює над нею та іншими запланованими продовженнями.

Як зазначив Comicbook, у нещодавньому пості в соцмережах Джоел Девід Мур поділився новими фотографіями з виробництва “Аватара” в Новій Зеландії, а також згадав про свою роботу над франшизою. Мур зіграв Норма Спеллмана у фільмах «Аватар» 2009 року та «Аватар: Шлях води» 2022 року. Можна з упевненістю припустити, що публікація Мура стосується “Аватара 4“, зйомки якого вже розпочалися і мали відновитися на початку цього року після голлівудських страйків у 2023 році.

Повернення до Веллінгтона, Нова Зеландія завжди викликає таку ностальгію. Я приїжджаю сюди вже 17 років, працюю над цією франшизою, бачу знайомі обличчя, друзів, докладаю зусиль, на даний момент це як дім далеко від дому. Сім’я виросла, але робочий процес і місія завжди незмінні. Вдячний за славу «Аватара» і не можу дочекатися, коли ви побачите, що буде далі.

Свіже фото зі зйомки:

Кадр з виробництва першого фільму:

Раніше Джеймс Кемерон заявив, що не зніматиме продовження після третьої частини, якщо “Аватар 2” буде не дуже успішним. Судячи з усього, Disney і Fox дали добро на реалізацію всієї історії з п’яти розділів.

Майбутнє серії фільмів «Аватар»

«Аватар 3» не тільки продовжить розповідь «Шляху води», а й познайомить з новим кланом На’ві, які живуть на вулкані. Їх називають «Людьми попелу».

Спочатку було оголошено, що «Аватар» матиме чотири продовження, а режисер Джеймс Кемерон вже розповів, що зняв багато матеріалу для майбутнього «Аватара 4». Хоча немає жодних вказівок на сюжет цієї частини, схоже, що ми вже знаємо, що станеться в «Аватарі 5».

“Аватар 3” вийде в кінотеатрах 19 грудня 2025 року. Нещодавно Кемерон не виключив, що франшиза продовжиться і після п’ятої частини.

Прокрутка до верху