Головна » Серіал “Ранкове шоу”: В очікуванні 4-го сезону

Серіал “Ранкове шоу”: В очікуванні 4-го сезону

Серіал “Ранкове шоу” з першого сезону підкорив мільйони глядачів в усьому світі. Вийшовши вже три сезони, цей проект залишається в центрі уваги глядачів, а їхнє очікування нових серій лише зростає. Про це повідомляє видання People.

Серіал "Ранкове шоу" (Фото: APPLE TV+)
Серіал “Ранкове шоу” (Фото: APPLE TV+)

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Очікування сюжету 4-го сезону

Наразі мало що відомо про сюжетні лінії четвертого сезону. Проте, виходячи з того, як закінчився третій сезон і наслідки злиття між UBA та NBN, ймовірно, стануть головною сюжетною точкою для сценаристів.

Об’єднання двох медіакомпаній викликає багато питань про те, хто залишиться на роботі та які програми виживуть, включаючи флагманське ранкове шоу UBS, яке вели Алекс Леві та Бредлі Джексон.

Очікування від головних героїв

Разом зі злиттям у фіналі третього сезону стало відомо, що Алекс має нову роль і справжнє місце за головним столом. Це відкриває можливість побачити її на впливовій посаді в медіакомпанії, як вона і хотіла.

Серіал “Ранкове шоу” (Фото: APPLE TV+)

Також існує велика ймовірність того, що наслідки приховування Бредлі участі її брата в повстанні в Капітолії США продовжуватимуть впливати на сюжетну лінію та завдаватимуть їй нових проблем.

Очікування від нового сезону

Робота над сценарієм для четвертого сезону щойно розпочалась. Очікується, що шанувальники побачать відголос третього сезону у всіх сенсах і для кожного персонажа. Як і в перших сезонах, “Ранкове шоу” продовжуватиме черпати натхнення з реальних заголовків.

Очікувана дата випуску та акторський склад

Дата прем’єри поки не оголошена, але якщо поточна схема випуску сезонів збережеться, ми можемо очікувати випуск четвертого сезону у 2025 році.

Акторський склад четвертого сезону поки не підтверджено, але Візерспун та Еністон мають повернутися, тим більше, що обидві зірки є виконавчими продюсерами серіалу.

Серіал “Ранкове шоу” (Фото: APPLE TV+)

Тож, залишається лише чекати на нові подробиці та оголошення про продовження серіалу, яке безсумнівно стане хвилюючою подією для шанувальників “Ранкового шоу”.

Прокрутити вгору