Головна » Скарлетт Йоханссон у Світ Юрського періоду? Актриса веде переговори про головну роль у фільмі

Скарлетт Йоханссон у Світ Юрського періоду? Актриса веде переговори про головну роль у фільмі

Скарлетт Йоханссон у "Світ Юрського періоду 4"
Скарлетт Йоханссон у “Світ Юрського періоду 4”

Після того, як на початку цього місяця з’явилися чутки про те, що Скарлетт Йоханссон зіграє головну роль у фільмі «Світ Юрського періоду 4», ця інформація була офіційно підтверджена.

The Hollywood Reporter повідомляє, що актриса дійсно веде переговори про те, щоб приєднатися до майбутнього продовження франшизи. Однак варто зазначити, що низка ЗМІ раніше стверджували, що режисер “Дедпула 2” Девід Літч веде переговори про режисуру майбутнього фільму, але ці переговори зірвалися. У підсумку посаду режисера зайняв Гарет Едвардс ( “Творець“, “Зоряні війни: Ізгой-один“). Однак цей потенційний кастинг, схоже, підтверджує, що старі персонажі не повернуться.

Оригінальний фільм «Парк Юрського періоду» 1993 року був знятий режисером Стівеном Спілбергом і був заснований на однойменній книзі Майкла Крайтона. Історія обертається навколо тематичного парку, який використовував ДНК динозаврів, щоб повернути їх до життя. Сценарій написав Девід Кепп, який повернувся до роботи над «Світом Юрського періоду 4».

Після того, як Едвардса оголосили директором наступного «Світу Юрського періоду», він виступив на заході, присвяченому його останньому проекту «Творець». Тоді директор сказав, що отримав роботу своєї мрії.

Прем’єра фільму запланована на 2 липня 2025 року. Початок зйомок заплановано на липень 2024 року.

Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

Про Скарлет Йохансон

Скарлет Йохансон – американська актриса та кінозірка, народжена 22 листопада 1984 року в Нью-Йорку. Вона здобула широку визнаність своїми ролями у фільмах різних жанрів, включаючи драми, комедії та бойовики. Йохансон знялася у таких фільмах, як “Спокусниця”, “Помста”, “Прибулець”, “Шлюбна історія”, “Первинне відділення”, “Чорна Вдова” та багатьох інших. Вона також відома своєю активною громадською діяльністю та статусом глобального посланця Гуманітарного фонду ООН. Йохансон вважається однією з найбільш впливових та визнаних актрис у світі кіноіндустрії.

Прокрутити вгору