Головна » Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon

Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon

Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon (Фото: google)
Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon (Фото: google)

Навесні вийшов серіал Fallout від Amazon Prime Video, який виявився неймовірно успішним – більш вдалим виявився тільки «Володар кілець: Персні влади». Звичайно, сервіс швидко розширив проект.

Читайте також: Прем’єра 2 сезону Fallout: З’явилась сумна новина від шоуранерів

Як з’ясувалося, знімальна група проекту спочатку планувала завершити проект в третьому сезоні. Однак через величезний успіх шоу творці переглянули свої плани. Тепер автори планують продовжити серіал до п’ятого сезону. Про це розповів шоураннер Грем Вагнер в інтерв’ю The Hollywood Reporter.

Наша мета – щоб кожен сезон закінчувався задовільно напіввідкритою формою. Ми говорили про три сезони, а зараз говоримо про п’ять. З огляду на успіх серіалу, п’ять сезонів раптом стали здаватися кращими. Але індустрія темпераментна, і ми повинні ставитися до кожного сезону, як до останнього.

Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon (Фото: google)

Рішення продовжити серіал до п’яти сезонів було обумовлено позитивними відгуками критиків і глядачів, а також високими рейтингами. Успіх Fallout перевершив очікування творців, що наштовхнуло їх на ідею продовження історії ще на кілька років.

Заснована на однойменній культовій серії відеоігор, Fallout завоювала серця мільйонів фанатів завдяки своєму унікальному стилю, глибокому освоєнню світу та яскравим персонажам.

Прем’єра другого сезону шоу очікується поки що не раніше 2026 року.

Прокрутка до верху