Головна » Том Гіддлстон отримає нагороду Variety Virtuoso Award на кінофестивалі в Маямі

Том Гіддлстон отримає нагороду Variety Virtuoso Award на кінофестивалі в Маямі

Том Гіддлстон отримає нагороду Variety Virtuoso Award (Фото: google)
Том Гіддлстон отримає нагороду Variety Virtuoso Award (Фото: google)

Кіно новини: Variety планує вручити Тому Гіддлстону нагороду Variety Virtuoso Award на кінофестивалі в Маямі у вівторок, 9 квітня. Нагорода буде присуджена за його кар’єрні досягнення в кіно, театрі та на телебаченні.

«Від великих і малих екранів до бродвейської сцени, Том Гіддлстон є одним із наших найбільш універсальних і привабливих акторів», — сказала Дженель Райлі, редактор Variety Focus Awards і Features. «У 2 сезоні «Локі» він привніс шекспірівську арку до улюбленого фанатами персонажа, змушуючи нас сміятися і плакати — іноді одночасно. Ніхто настільки талановитий не повинен бути таким хорошим. Або такий високий».

“Ми дуже раді вшанувати актора Тома Гіддлстона на 41-му кінофестивалі в Маямі. Він не тільки працював з неймовірними режисерами, такими як Стівен Спілберг і Гільєрмо дель Торо, але його феноменальна робота від сцени до екрану справила тривалий вплив на шанувальників у всьому світі», — сказала Лорен Коен, програмний директор кінофестивалю в Маямі. «Його видатна кар’єра та головна роль у такій неймовірній франшизі — це те, що ми не можемо бути більш раді вшанувати. Ми дуже раді співпрацювати з Variety, щоб вшанувати талант і чудову кар’єру Тома Гіддлстона».

Фестиваль відкриє фільм «Тельма» режисера Джоша Марголіна з Джун Сквібб, Фредом Хехінгером і Паркером Поузі в головних ролях, за участю режисера Джоша Марголіна та продюсера Зої Ворт. Фестиваль завершиться фільмом «Езра» режисера Тоні Голдвіна, який буде присутній у суботу, 13 квітня, і отримає нагороду «Мистецтво світла» за режисуру.

Нагороди будуть також вручені:

  • Елісон Брі також отримає нагороду Art of Light Award;
  • режисер “Sing Sing” Грег Кведар буде удостоєний нагороди Impact Award.

Том Гіддлстон приєднається до раніше оголошеної лауреатки премії Моллі Рінгвальд (Variety Creative Vanguard Award) у складі. На фестивалі відбудуться три покази фільмів «Дорога Яссі», «Співай, співай» та «Перформанс», а також центральний показ фільму «Ідея про тебе». Кінофестиваль у Маямі 2024 року відзначить понад 180 повнометражних, документальних і короткометражних фільмів усіх жанрів із понад 31 країни світу, серед яких 10 світових прем’єр, 10 прем’єр у Північній Америці, п’ять прем’єр у США, 11 прем’єр на східному узбережжі та 42 прем’єри у Флориді.

Прокрутити вгору