Головна » У шоуранера «Академії Амбрелла» проблеми через скарги акторів

У шоуранера «Академії Амбрелла» проблеми через скарги акторів

У шоуранера «Академії Амбрелла» проблеми

Шоураннер «Академії Амбрелла» Стів Блекман був звинувачений у жорстокій поведінці на робочому місці, згідно зі «скаргою на людські ресурси, поданою в січні 2023 року до Universal Content Productions, продюсерської компанії NBC, яка стоїть за серіалом.

Повідомляється, що є ще дві активні скарги на Блекмена, які подали член команди сценаристів і актриса, яка працювала над проектом. Скарги, які розслідував Rolling Stone, містять детальну інформацію.

У звинуваченнях стверджується, що Блекмен був «маніпулятивним і хаотичним шоураннером, який сприяв токсичному робочому місцю, нацьковуючи співробітників один на одного; створення атмосфери страху і недовіри. Він крав ідеї та нібито робив непристойні зауваження, які, за словами джерел, вони вважають його сексистським, гомофобним і трансфобним.

Звинувачення зображують Блекмена як підступного і лукавого боса, який часто починав дружні професійні стосунки з письменниками та іншими співробітниками, а потім говорив про них з іншими співробітниками за їхніми спинами, нацьковуючи людей один на одного.

Одна з особливо викривальних частин скарги стосується трансферу зірки “Академії Амбрелла” Елліота Пейджа. Пейдж змінив стать на початку грудня 2020 року, через кілька місяців після виходу другого сезону. Коли почалися зйомки третього сезону, Блекмену, Netflix і творчій команді довелося прийняти рішення, як пояснити це в серіалі. Публічно Блекмен, здавалося, підтримував Пейджа; Однак за лаштунками деякі співробітники стверджують, що шоураннер дуже негативно відреагував на ситуацію. В одному текстовому повідомленні, надісланому співробітникам відділу кадрів Netflix, Блекмен написав: «Елліот хоче бути Іваном. Боже мій, Боже. Убий мене зараз».

Блекмен відкидає звинувачення в тому, що він мав якусь неприязнь до Пейджа, а його представники сказали журналу Rolling Stone, що «зіткнувшись з величезним завданням – повним переписуванням сценарію за надзвичайно короткий час – вони поставилися до цього з розумінням». Загалом, кажуть, що все це вигадка.

Прем’єра 4 сезону та останнього сезону “Академії Амбрелла” відбудеться на Netflix 8 серпня 2024 року. Ситуація з шоураннером навряд чи якось вплине на проект.

Прокрутка до верху