Головна » Рідлі Скотт хотів би зняти “Чужого 2” і “Той, що біжить по лезу 2”

Рідлі Скотт хотів би зняти “Чужого 2” і “Той, що біжить по лезу 2”

Рідлі Скотт хотів би зняти “Чужого 2” і “Той, що біжить по лезу 2”

Рідлі Скотту довелося побачити свої культові науково-фантастичні фільми «Чужий» (1979) і «Той, що біжить по лезу» (1982) режисерів інших режисерів: Дені Вільньов («Дюна») зняв «Того, що біжить по лезу 2049», а Федеріко Альварес («Не дихай») зняв «Чужий: Ромул».

«Чужий: Ромул» — це духовне продовження оригінального «Чужого» Скотта, в якому група молодих колонізаторів опиняється на кораблі, що кишить ксеноморфами. Франшиза має багато шанувальників, які регулярно переглядають оригінал, включаючи самого сера Рідлі Скотта.

У новому інтерв’ю Vanity Fair про майбутнє продовження фільму “Гладіатор” (вийшли перші кадри) Скотт відверто розповів про свою кар’єру та кіноіндустрію. Відомий режисер зізнався, що перетворити його новаторські фільми на масштабні всесвіти було втраченою можливістю:

Я програв на старті. Я маю на увазі, що я повинен був зробити продовження «Чужого» та «Того, що біжить по лезу». З роками ви змінюєтеся. Тоді я не хотів проходити через це знову. Тому на сцену вийшов Джим Кемерон, а потім і Девід Фінчер.

Скотт розповів, що продюсери та/або студії, такі як Warner Bros. («Той, що біжить по лезу») та 20th Century Fox («Чужий»), не давали йому жодного вибору щодо того, що станеться з сиквелами:

Я автор двох франшиз. Більшість режисерів у Голлівуді – звісно, скажімо так, мого рівня – цього не дозволяють. Але «Чужий» був моїм другим фільмом, тому у мене не було особливого вибору. А «Той, що біжить по лезу» став моїм третім фільмом. Тому у мене не було вибору, тому що у мене були дуже круті партнери. Це було щось на кшталт «Ласкаво просимо до Голлівуду».

«Чужий» став франшизою з кількома сиквелами та спін-оффами, перш ніж Рідлі Скотт повернув собі кермо влади з приквелом «Прометей».

«Чужий: Ромул» вийде в кінотеатрах 15 серпня 2024 року.

Прокрутка до верху