Головна » Відомо коли вийде Тор 5 і Чорна пантера 3. Подробиці виходу фільмів Marvel

Відомо коли вийде Тор 5 і Чорна пантера 3. Подробиці виходу фільмів Marvel

Відомо коли вийде Тор 5 і Чорна пантера 3

Дуже значуща новина надійшла з облікового запису Marvel Update у соціальній мережі X (раніше відома як Twitter).

За словами інформатора, два нових фільми Marvel Studios – “Тор 5” і “Чорна пантера 3” – побачать світ після виходу довгоочікуваного блокбастера “Месники: Секретні війни”. Це означає, що фільми не будуть частиною саги про Мультивсесвіт і, можливо, в їхніх сюжетах не з’являться альтернативні світи.

Фільм “Тор 5” має стати останньою пригодою для бога грому, якого зіграв Кріс Хемсворт. У попередніх фільмах персонаж пережив значні трансформації, починаючи від трагічних втрат і закінчуючи особистими прозріннями. Останній випущений сольний альбом Thor: Love and Thunder був неоднозначно прийнятий публікою, тому команді доведеться попрацювати над помилками.

Про що буде «Чорна пантера 3», зараз сказати складніше. Після трагічної загибелі Чедвіка Боузмана, який виконав роль Т’Чалли, Marvel Studios довелося переосмислити напрямок франшизи. Сиквел «Чорна пантера: Ваканда назавжди» був зосереджений на спадщині Т’Чалли та впливі його втрати на Ваканду.

«Месники: Таємні війни» – один із найочікуваніших проєктів Marvel Studios. Він повинен завершити багато сюжетних арок, розпочатих у попередніх фільмах та серіалах, але можна припустити, що Тор не стане жертвою у фільмі за коміксами. Цілком можливо, що «Тор 5» і «Чорна пантера 3» завершать деякі події «Месників: Секретні війни», як це зробила «Людина-павук: Далеко від дому» після «Месників: Завершення».

Прем’єра Secret Wars запланована на травень 2027 року, але не виключено, що реліз перенесуть.

Прокрутка до верху