Головна » Resident Evil 9 – розробники підтвердили розробку гри

Resident Evil 9 – розробники підтвердили розробку гри

Resident Evil 9 - розробники підтвердили розробку
Resident Evil 9 – розробники підтвердили розробку

В рамках нещодавньої презентації Capcom підтвердила, що в розробці знаходиться нова гра в серії Resident Evil, яку геймери поки що називають Resident Evil 9.

Після виходу ремейку Resident Evil 4 минулого року шанувальники хоррор-франшизи задалися питанням, у якому напрямку Capcom піде далі. Тепер, схоже, у нас є відповідь на це питання, хоча подробиці поки не розкриті.

Наприкінці трансляції Capcom Next геймдизайнер Коші Наканіші розповів, що працює над новою частиною серії Resident Evil. Раніше Наканіші зняв Resident Evil: Revelations та Resident Evil 7. Через тривалий проміжок часу команда знайшла ідею для нової гри.

Ми створюємо нову Resident Evil. Було дуже важко зрозуміти, що робити після Resident Evil 7. Але я знайшов ідею, і, чесно кажучи, це здається значним кроком вперед. Поки що не можу поділитися жодними подробицями, але сподіваюся, що ви з нетерпінням чекаєте моменту, коли я зможу.

Після подій Resident Evil Village, восьмої основної гри серії, Capcom, мабуть, вирішила відійти від цього ігрового процесу (від першої особи). Наступний проект франшизи потенційно буде іншим і може повернути головного героя з минулого (Леон Кеннеді, Джилл Валентайн, Кріс Редфілд).

Не так давно ходили чутки, що Resident Evil 9 включатиме елементи відкритого світу, а події розгорнуться на острові. Реліз нібито очікується у 2025 році.

Прокрутка до верху