Головна » Українські фільми, які вийдуть на Netflix у травні

Українські фільми, які вийдуть на Netflix у травні

Українські фільми, які вийдуть на Netflix у травні (Фото: google)
Українські фільми, які вийдуть на Netflix у травні (Фото: google)

Netflix оголосив повний список фільмів, які вийдуть у травні, і серед них знайдете не лише відомі серіали, але й абсолютно нові кінокартини, серед яких є і українські фільми. Давайте розглянемо, які фільми варто очікувати.

Рекомендації Кіно Клубу: Найрейтингові українські фільми, які вийшли у 2023 році

“Мій Карпатський Дідусь”

Дата прем’єри: 1 травня

Ця комедійно-драматична стрічка, випущена у 2023 році, розповідає історію молодого італійця Майка, який повертається в покинуте карпатське село, щоб розвіяти прах своєї матері. Там він зустрічає свого дідуся Михайла, відомого своїм прізвиськом Буба, колишнього клоуна. Зустріч з дідусем стає початком серії неймовірних подій, які назавжди змінюють їхні долі.

Трейлер

“Подвійні Ставки”

Дата прем’єри: 1 травня

Цей кримінально-драматичний серіал, що складається з 8 серій, розповідає про чоловіка, що повертається з фронту і вирішує викликати кримінальні та корупційні структури столиці. Основний персонаж, військовий Ігор Шведов, стає свідком вбивства свого старшого брата вже в перший день після повернення з фронту.

Трейлер

“Уроки Толерантності”

Дата прем’єри: 8 травня

У цьому фільмі головною героїнею є вчителька провінційної школи, яка намагається зробити все можливе, щоб врятувати свою родину від розпаду та величезних кредитів. Вона переконує свого чоловіка та дітей приєднатися до державної програми з євроінтеграції під назвою “Уроки Толерантності”.

Трейлер

Обирайте український чи будь-який інший фільм на Netflix та насолоджуйтесь якісним кіно вже цього вечора.

Прокрутити вгору