Головна » Велика презентація PlayStation Showcase у 2024 року: Чого чекати?

Велика презентація PlayStation Showcase у 2024 року: Чого чекати?

Велика презентація PlayStation Showcase у 2024 року (Фото: google)
Велика презентація PlayStation Showcase у 2024 року (Фото: google)

В ігровій спільноті ходять чутки про майбутню велику презентацію PlayStation Showcase, яка може відбутися наприкінці 2024 року.

Читайте також: State of Play що показали 31 травня на презентації PlayStation

Ці припущення ґрунтуються на звіті Тома Хендерсона з Insider Gaming, який повідомив про це незадовго до нещодавньої події State of Play. Багато з показаних ігор згадувалися в тексті.

Одним з головних моментів, на який варто звернути увагу, була відсутність раніше анонсованої гри Horizon x LEGO. За його словами, анонс цієї гри може відбутися або на Summer Game Fest, який відбудеться 7 червня, або на більш пізньому заході PlayStation Showcase ближче до кінця року. Це залишає гравців в очікуванні, тому що Horizon залишається однією з найпопулярніших франшиз Sony. І будь-яка нова гра в цьому всесвіті викликає великий інтерес.

Інсайдер Мідорі також додав, що Sony планує анонсувати більше ігор від своїх внутрішніх студій наступного тижня. І це також підвищує ймовірність проекту Horizon. Ця новина особливо важлива для фанатів, які сподіваються побачити щось нове та захоплююче.

Що стосується PlayStation Showcase, то очікується, що захід відбудеться в листопаді або грудні і буде присвячений ключовим іграм Sony, запланованим на 2025 рік. Ця подія традиційно є однією з найбільш значущих для компанії, і на ній неодмінно покажуть Death Stranding 2 від Хідео Кодзіми.

Раніше компанія підтвердила, що не планує випускати нові ігри для “існуючих великих франшиз” у поточному фінансовому році. Ця заява викликала неоднозначну реакцію серед власників консолей, оскільки багато хто очікував великих ексклюзивів.

Прокрутка до верху