Головна » «Веном» з Томом Харді буде трилогією – офіційно

«Веном» з Томом Харді буде трилогією – офіційно

«Веном» з Томом Харді
«Веном» з Томом Харді завершиться після третього фільму

Sony Pictures створила власний кінематографічний всесвіт Marvel, в центрі якого один із найбільших супротивників Людини-павука: Веном.

Ідея, яка планувалася десятиліттями, врешті-решт була реалізована у 2018 році з Томом Харді в головній ролі. «Веном» (2018) розбився в прокаті, зібравши 856 мільйонів доларів при бюджеті в 100 мільйонів доларів. Цього вистачило, щоб прискорити роботу над сиквелом – виробництво Venom 2 почалося приблизно через рік після виходу першої частини. Незважаючи на деякі перешкоди, сиквел вийшов восени 2021 року і заробив півмільярда доларів.

Sony Pictures швидко дала зелене світло третьому фільму про Венома. Було підтверджено, що Гарді повернеться, а Джуно Темпл (Тед Лассо) і Чиветель Еджіофор (Доктор Стрендж) приєднаються до акторського складу в нерозголошених ролях. Зйомки розпочалися у червні 2023 року та завершилися на початку цієї весни.

Кінець франшизи з Томом Харді

У розмові з Deadline голова Sony Motion Pictures Group Том Ротман підтвердив, що «Веном 3: Останній танець» є «третьою та останньою» частиною франшизи.

«[Фільм] буде грандіозним», — сказав Ротман.

У режисерському кріслі триквела сидить Келлі Марсель, який стане її повнометражним режисерським дебютом. Раніше вона займалася сценаріями до фільмів серіалу.

«Веном 3» вийде в кінотеатрах 25 жовтня 2024 року. Після нього вийде фільм за коміксами «Крейвен-мисливець», тобто всесвіт Людини-павука від Sony прокладе шлях до розширення. З іншого боку, Едді Брок може з’явитися в кінематографічному всесвіті Marvel.

Прокрутка до верху