Головна » Відгуки та рейтинги серіалу “Повний розковбас 2: Фудтопія” – всі серії вже можна подивитися

Відгуки та рейтинги серіалу “Повний розковбас 2: Фудтопія” – всі серії вже можна подивитися

Відгуки та рейтинги серіалу "Повний розковбас 2: Фудтопія" (Фото: google)
Відгуки та рейтинги серіалу “Повний розковбас 2: Фудтопія” (Фото: google)

Компанія Amazon Prime Video випустила мультсеріал “Повний розковбас 2: Фудтопія“, який є продовженням мультфільму.

До своїх ролей повернулися Сет Роген, Крістен Віг, Майкл Сірка, Девід Крумгольц та Едвард Нортон, що особливо високо оцінюють критики. На Rotten Tomatoes шоу має 71% позитивних відгуків із середньою оцінкою 7,5/10. Для порівняння, у оригіналу 82% при 6,8/10.

Читайте також: Стало відомо, в якому сезоні закінчиться серіал Fallout від Amazon

Відгуки та рейтинги серіалу “Повний розковбас 2: Фудтопія” нижче:

IGN – 8/10

“Повний розковбас 2: Фудтопія” (Total Split: Foodtopia) вдається ще раз передати безглуздий і скандальний підхід фільму, доводячи, що тим, кого вперше розважає мила, лайлива і хтива їжа, все одно є над чим посміятися.

FILMINK – 5/10

… Хоча серіалу не вистачає несподіваної суті фільму, він, безсумнівно, сподобається фанатам, які підписалися на грубу та мультяшно-збочену нахабність усього цього.

THR – негативна оцінка

Прийшовши на телебачення, творча команда проекту не змогла знайти жодного реального наративу чи пояснення на основі персонажів того, що відчувається як тарілка розігрітих залишків їжі, а не складний гастрономічний досвід.

Про що серіал “Повний розковбас”

Сценаристами та продюсерами серіалу виступили Аріель Шаффір та Кайл Хантер, автори «Повного розковбасу» у співавторстві з Рогеном та Еваном Голдбергами. Короткий зміст нижче:

Фільм був просто закускою. Приготуйтеся до деяких недитячих моментів, коли ми спостерігатимемо за тим, як Френк, Бренда, Баррі та Семмі виконують свою місію побудувати власне суспільство: Фудтопія!

Прем’єра всіх восьми епізодів відбулася 11 липня 2024 року.

Прокрутка до верху