Головна » Відомий новий Джек Спарроу на заміну Джонні Деппу у “Пірати Карибського моря”

Відомий новий Джек Спарроу на заміну Джонні Деппу у “Пірати Карибського моря”

Відомий новий Джек Спарроу

З 2003 року Джонні Депп втілює роль капітана Джека Горобця, підкорюючи глядачів по всьому світу. За ці роки Дісней випустив п’ять фільмів франшизи «Пірати Карибського моря»: «Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини» (2003), «Пірати Карибського моря: Скриня мерця» (2006), «Пірати Карибського моря: На краю світу» (2007), «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» (2011) і «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок» (2017).

Однак студія висловила намір продовжити розширення франшизи. Без Джонні Деппа.

Останніми роками студія неодноразово натякала на розробку Pirates of the Caribbean 6. Після проблем з Джонні Деппом на тлі судових звинувачень компанія оголосила про розробку двох окремих сценаріїв, в жодному з яких не фігурував Джек Горобець.

Продюсер Джеррі Брукхаймер нещодавно зазначив, що серіал піде в новому напрямку. Шостий фільм стане перезапуском, який полегшить збір акторського складу, не чекаючи конкретних зірок.

Здається, тепер ми знаємо, хто може зіграти головну роль.

Як повідомляє The DisInsider, Disney хоче, щоб Остін Батлер приєднався до перезапуску “Піратів Карибського моря“. Широку популярність актор отримав після фільму «Елвіс», і, схоже, він цілком здатний замінити Деппа в ролі головного героя.

Потенційна участь Батлера може вказувати на те, що нова частина насправді не поверне персонажів з минулого. Принаймні вони не будуть у центрі уваги.

Звичайно, сприймайте цю інформацію лише як чутки. Очікується, що анонс нового фільму відбудеться цього літа під час заходу D23 Expo.

Прокрутити вгору