Головна » Вихід 2-го сезону серіалу “Сьогун” став ближчим: Підтверджено повернення героя

Вихід 2-го сезону серіалу “Сьогун” став ближчим: Підтверджено повернення героя

Вихід 2-го сезону серіалу "Сьогун" став ближчим (Фото: google)
Вихід 2-го сезону серіалу “Сьогун” став ближчим (Фото: google)

У вибуховому фінальному епізоді екранізація Сьоґуна від FX завершила сюжет оригінального роману Джеймса Клавелла… але, оскільки серіал став хітом, ми можемо знову побачити лорда Йоші Торанагу.

Читайте також: Добірка міні-серіалів з небанальним сюжетом для вечірнього перегляду

Головна зірка та продюсер Хіроюкі Санада підписав угоду про повернення на потенційний другий сезон серіалу. Видання Deadline повідомило, що Санада не тільки підписав контракт на повернення, але й продюсери проекту розглядають можливість зміни категорій на цьогорічній церемонії вручення премії “Еммі” з “міні-серіалу” на “драму”.

Офіційного оновлення ще не було, але з огляду на те, що Сьогун став величезним хітом, не дивно, що компанія хоче здійснити другу подорож до Японії 17-го століття. Незважаючи на те, що серіал мав величезний бюджет завдяки армії статистів, ретельно продуманим декораціям і костюмам, а також зйомкам на кількох континентах, другий сезон дозволить FX та їхній материнській компанії Disney окупити більшу частину інвестицій за рахунок повторного використання матеріалів. Поки що немає інформації про те, хто ще може повернутися, зокрема шоуранери Рейчел Кондо та Джастін Маркс.

Чи буде продовження “Сьогуна”?

Джеймс Клавелл був плідним письменником і написав серію з шести книг, відомих як «Азіатська сага», частиною якої є «Сьогун». «Сьоґун», опублікована в 1975 році, є найранішою книгою саги в хронологічному порядку, але була написана як третя. Однак книги, які слідують у тимчасовому порядку, не є прямими продовженнями і не включають персонажів Сьогуна. «Тай Пан», наступна книга в хронологічному порядку, вирушає в майбутнє і розгортається в Гонконзі 19-го століття.

Якщо буде другий сезон «Сьогуна», це буде оригінальна історія.

Прокрутити вгору