Головна » «Жінка з…»: фільм місяця Прайду в українських кінотеатрах

«Жінка з…»: фільм місяця Прайду в українських кінотеатрах

«Жінка з…»: фільм місяця Прайду
«Жінка з…»: фільм місяця Прайду

В рамках місяця Прайду в Україні стартує показ польсько-шведської драми «Жінка з…», яка розповідає про гендерний перехід. Режисерський дует Малґожати Шумовської та Міхала Енґлерта, відомий фільмами «Снігу більше не буде» та «Обличчя/Рило», представляє історію Анджея, чоловіка, який переживає гендерну дисфорію.

Анджей, мешканець маленького польського містечка, усвідомлює, що його тіло не відображає його справжньої ідентичності, що стає причиною внутрішніх конфліктів. Головну роль виконує Іоанна Куліґ, відома за фільмом «Холодна війна». Також у стрічці знімаються Малґожата Гаєвська-Кшиштофік, Матеуш Вєцлавек та Боґуміла Байор.

Український трейлер: «Жінка з…»: фільм місяця Прайду

Значну увагу приділено автентичності: у фільмі задіяні як трансгендерні актори, так і представники ЛГБТК+ спільноти серед виробничої команди. Світова прем’єра фільму відбулася на Венеційському міжнародному кінофестивалі у 2023 році, а в Україні він був представлений на Київському тижні критики.

Фільм отримав позитивні відгуки від критиків. IndieWire назвав його «ліричною та чутливою подорожжю», а Variety відзначив «переконливий сценарій», побудований на основі численних інтерв’ю з трансперсонами.

Виробництво забезпечили відомі продюсери Крістіна Бер’єсон та Клаудія Смія-Ростворовська, які працювали над оскароносними проектами. Фільм «Жінка з…» обіцяє стати важливим кроком у представленні трансгендерних історій у кіно, залучаючи до діалогу про гендерну ідентичність та прийняття себе.

Не пропустіть можливість побачити цю важливу драму в обраних кінотеатрах з 13 червня.

Джерело: UKRAINEPRIDE

Прокрутка до верху