Головна » Подробиці про «Людину-павука 4» з Томом Холландом від Sony

Подробиці про «Людину-павука 4» з Томом Холландом від Sony

Нові подробиці про «Людину-павука 4»

Одним із найочікуваніших фільмів Marvel є «Людина-павук 4» з Томом Холландом, особливо після інтригуючого фіналу «Додому шляху нема». У той час як багато хто ділиться своїми прогнозами щодо майбутнього сольного фільму, Sony Pictures і Marvel Studios обережно мовчать.

В інтерв’ю виданню Deadline глава Sony Motion Pictures Group Том Ротман розповів про майбутнє Людини-павука Голланда. Не розкриваючи спойлерів, Ротман описав “Людину-павука 4” як “значну подію”. Він поділився наступним:

Я скажу вам, що коли вийде «Людина-павук: За межами всесвіту» від Філа Лорда та Кріса Міллера, це буде велика справа, як і наступний фільм про Людину-павука з Томом Холландом.

“Людина-павук 4” може стати останнім фільмом Пітера Холланда

Оскільки невідомо, чи повернеться Холланд лише в «Людині-павуку 4», чи його історія на цьому не закінчиться, виникає питання про те, про яку «значну подію» може йти мова в коментарі Ротмана. Найбільшим можливим відкриттям, яке станеться в майбутньому фільмі, є перша поява в MCU Майлза Моралеса, якому Пітер може передати спадщину Людини-павука. У четвертій частині Паркер може буквально взяти на себе роль наставника для такої людини, як Майлз, Після останнього кусає павук, що наділяє надздібностями.

Однак ще більшою загадкою є те, чи стане «Людина-павук 4» останньою роллю Голланда у фільмах про Людину-павука. Хоча Пітер, швидше за все, з’явиться в обох майбутніх фільмах про Месників, «Людина-павук 4», швидше за все, не стане початком нової трилогії, а скоріше підготовкою до завершення саги про Мультивсесвіт, і це не стане шоком.

За чутками, «Месники: Секретні війни» стануть м’яким перезапуском MCU. А сага про Мультивсесвіт послужить логічним моментом для Холланда, щоб закінчити своє перебування в ролі Людини-павука.

Враховуючи, як довго Marvel і Sony намагалися вибити творче бачення Людини-павука 4, все може звестися до того, що він і Холланд намагатимуться вирішити, чи є це початком кінця для нього в MCU. Враховуючи, яким успіхом був фільм «Людина-павук: Додому шляху нема», ставки на нову частину зараз вищі, ніж будь-коли. Сподіваюся, до 2024 року буде більше новин про майбутній фільм про дружнього сусіда. У тому числі, коли почнуться зйомки (вони повинні початися восени).

Також читайте: Дата виходу фільму “Людина-павук 4” та склад команди “Сини опівночі” – подробиці MCU від інсайдера

Прокрутка до верху