Головна » Дата виходу фільму “Людина-павук 4” та склад команди “Сини опівночі” – подробиці MCU від інсайдера

Дата виходу фільму “Людина-павук 4” та склад команди “Сини опівночі” – подробиці MCU від інсайдера

Дата виходу фільму "Людина-павук 4" та склад команди "Сини опівночі" (Фото: google)
Дата виходу фільму “Людина-павук 4” та склад команди “Сини опівночі” (Фото: google)

Інсайдер Деніел Ріхтман, відомий своїми точними прогнозами та витоками інформації про майбутні проекти кінематографічного всесвіту Marvel (MCU), поділився новими захоплюючими подробицями.

Читайте також: Фільм “Мадам Павутина” та Людина-павук-чи є між ними зв’язок?

За інсайдерською інформацією, зйомки фільму “Сини опівночі” розпочнуться одразу після завершення роботи над фільмом “Блейд. До цієї команди увійдуть Блейд, Місячний лицар, Примарний гонщик, Перевертень вночі, Ельза Бладстоун та Клеа. Фанати давно чекали на появу цієї команди в MCU, і, схоже, їхні очікування виправдаються.

Ще одна важлива новина полягає в тому, що зйомки фільму “Людина-павук 4” заплановані на осінь цього року. Marvel Studios та Sony Pictures планують випустити фільм 7 листопада 2025 року. Цікаво, що фільм за коміксами може зайняти місце Блейда, який тепер очікується у 2026 році.

Дата виходу фільму “Людина-павук 4” та склад команди “Сини опівночі” (Фото: google)

Симбіот, який з’явився у сцені після титрів фільму «Людина-павук: Додому шляху нема», зіграє важливу роль у новій частині. Це натякає на те, що Пітер Паркер (якого грає Том Холланд) може зіткнутися з Веномом у майбутньому.

Студія активно шукає актора у віці близько 20 років на головну роль у серіалі «Нова». Цей проект, швидше за все, буде присвячений Річарду Райдеру, першій і найвідомішій Новій в коміксах Marvel.

Зйомки проекту «Юні месники» розпочнуться у 2025 році. Це може стати відправною точкою для низки нових персонажів, які відіграватимуть ключові ролі в майбутніх фільмах і серіалах MCU.

Крім того, у кросовері “Месники 5” має з’явитися Кейт Бішоп, наступниця Соколиного Ока. Це додасть “свіжої крові” команді.

Marvel Studios продовжує активно розвивати і розширювати свій кінематографічний всесвіт, вводячи нових персонажів і створюючи захоплюючі сюжети. Якщо ці чутки підтвердяться, можна очікувати цікавих і насичених подіями подій в найближчі кілька років. Залишилося тільки дочекатися офіційних анонсів.

Прокрутка до верху