Головна » Відгуки про фільм “Горизонти: Частина 1” від Кевіна Костнера

Відгуки про фільм “Горизонти: Частина 1” від Кевіна Костнера

Відгуки про фільм "Горизонти: Частина 1" від Кевіна Костнера (Фото: google)
Відгуки про фільм “Горизонти: Частина 1” від Кевіна Костнера (Фото: google)

Фільм “Горизонт: Американська сага – Глава 1” від Кевіна Костнера був представлений під час Каннського кінофестивалю, після чого почали з’являтися неоднозначні відгуки.

Рекомендації Кіно Клубу: Кевін Костнер: Найкращі фільми відомого актора

На думку критиків, Костнер зняв прекрасний фільм, якому не вистачає глибини, незважаючи на хронометраж в три години. У якийсь момент стає складно стежити за героями, і фільму не завжди вдається розважити.

На Metacritic перший розділ має середню оцінку 50/100 на момент написання цього допису. Нижче ви можете ознайомитися з уривками з оглядів.

Відгуки про фільм “Горизонти: Частина 1”: Що кажуть Критики?

Total Film – 8/10

Сувора і красива драма, чудово створена Костнером і його акторським складом, це захоплююча подорож на Старий Захід.

THR – 5/10

Працюючи над дискурсивним сценарієм, який Костнер написав у співавторстві з Джоном Бейрдом, він не в найкращому стані як режисер з точки зору розгалуженого наративу. Він щосили намагається змусити всі елементи історії рухатися, коли персонажі падають на узбіччя і виходять на поверхню з занадто малим сполучним полотном.

Vanity Fair – 3/10

Сценарій і режисура настільки заплутані і заплутані, що майже неможливо дізнатися, хто такі кілька персонажів, не кажучи вже про те, чого вони прагнуть досягти.

Перша частина “Горизонтів” вийде в кінці червня, а друга надійде в кінотеатри в серпні. Всього заплановано чотири фільми, але все залежить від касових зборів перших двох – Костнер хотів зняти всю історію відразу, але гроші закінчилися.

Прокрутка до верху