Головна » Кадри серіалу “Зоряні війни: Опорна команда” показали героїв

Кадри серіалу “Зоряні війни: Опорна команда” показали героїв

Кадри серіалу “Зоряні війни: Опорна команда” показали героїв (Фото: google)
Кадри серіалу “Зоряні війни: Опорна команда” показали героїв (Фото: google)

Раніше режисер Джон Воттс оголосив, що серіал “Зоряні війни: Опорна команда” – драма про дорослішання у всесвіті “Зоряних війн” – вийде наприкінці року. І ось нещодавно в жережі з’явилося нове промо цього серіалу.

Читайте також: Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн”

Події серіалу «Зоряні війни: Опорна команда» з Джудом Лоу в ролі джедая розгортаються в той же часовий проміжок, що і серіал «Мандалорець». Події будуть зосереджені на підлітках, яких персонаж Джуда Лоу рятує від певної загрози. За духом проект порівнюють з телевізійним серіалом від Netflix «Дивні дива».

Судячи зі свіжого зображення з мерчу, порівняння з хітом Netflix не випадкове. У промо нижче представлені головні герої:


Промо серіалу “Зоряні війни: Опорна команда”


Кадри серіалу “Зоряні війни: Опорна команда” (Промо)

На даний момент про майбутнє шоу “Зоряні війни” відомо не так вже й багато. Створений Джоном Воттсом і Крісом Фордом, а продюсерами виступили Дейв Філоні і Джон Фавро, серіал повинен представити дітей франшизи в найкращому вигляді. Саме тому реліз очікується на Різдво.

Джедай, якого грає Джуд Лоу, імовірно, стане «батьком» і наставником героїв. Lucasfilm, схоже, уникає натяків на його справжню особистість. Враховуючи вік персонажа, він, швидше за все, вижив після Наказу 66.

Прокрутка до верху